Přírodní tělový peeling Argan 50 ml

-5%
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
031070

Náhradní produkt

Přírodní tělový peeling argan pro ty, co milují zdravou a jemnou pokožku. Arganový olej udržuje mladistvý vzhled pleti. Vrchní vrstva pokožky, epidermis, podléhá neustálému obnovování buněk přibližně každých 28 dní. Při vzniku nových buněk se kůže starých buněk zbavuje a ty se postupně odlupují. Aplikováním peelingu můžeme tomuto procesu pomoci a odumřelé buňky odstranit. Více

Přírodní tělový peeling Argan 50 ml

Přírodní tělový peeling argan pro ty, co milují zdravou a jemnou pokožku. Arganový olej udržuje mladistvý vzhled pleti. Vrchní vrstva pokožky, epidermis, podléhá neustálému obnovování buněk přibližně každých 28 dní. Při vzniku nových buněk se kůže starých buněk zbavuje a ty se postupně odlupují. Aplikováním peelingu můžeme tomuto procesu pomoci a odumřelé buňky odstranit.

Tělový peeling argan má základ v léčivem a hojivém arganovem oleji, který se využívá k léčbě kožních onemocnění jako lupénka, atopické ekzémy, hnisavé záněty kůže či akné. Obsahuje vitamíny, A, E, F, esenciální mastné kyseliny, squalan, karotenoidy, přírodní antioxidanty a steroly.

Arganový olej udržuje mladistvý vzhled pleti.Jako peelingovou složku obsahuje tělový peeling sůl z Mrtvého moře, která je již po tisíciletí známa svými uzdravujícími a uvolňujícími účinky. Obsahuje důležité minerály a stopové prvky jako železo, sodík, draslík, vápník, hořčík, brom, jód, síru, měď a chloridy, které zklidňují pokožku a stimulují obnovu buněk.

Sůl z Mrtvého moře podporuje proces hojení při kožních onemocněních jako je ekzém, dermatitida, akné a pomáhá při mnoha dalších problémech.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

Inci

Maris Sal, Argania Spinosa Kernel Oil.