Přírodní tělové máslo kakao-mandle-avokádo

-5%
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
030812

Náhradní produkt

Přírodní tělové máslo složené z nejkvalitnějšího mandlového másla organického kakaového másla a organického avokádového oleje. Neobsahuje žádné aditiva, rozpouštědla ani konzervanty. Více

Přírodní tělové máslo kakao-mandle-avokádo 100ml

Mandlové máslo obsahuje vysoké množství vitamínu E, který je jedním z nejdůležitějších živin pro zdravou pokožku. Mnohé vědecké studie potvrdily, že vitamín E chrání pokožku před stárnutím (přirozená oxidace kůže a vliv slunečního záření). Mandlové máslo obsahuje zdravé omega-6 mastné kyseliny, které tělo používá spolu s Omega-3 kyselinami pro výrobu eikosanoidů. Ty snižují výskyt ekzému, lupénky, akné a jiných zánětlivých stavů kůže. Mandlové máslo je velmi vhodné k promaštění velmi suchých míst na pokožce.

Semena, které se používají na výrobu certifikovaného organického kakaového másla, se pěstují v peruánské amazonce, v duchovním domě kakaa. Jsou to 100% organické syrové kakaové semena odrůdy Criollo. Kakaové máslo nebylo rafinované / dezodorizované, což znamená, že si ponechalo svou přirozenou úžasnou vůni. Kakaové máslo má všestranné využití. Kdysi šlo výhradně o chutné a zdravé jídlo, které se používá při výrobě čokolády, ale už brzy se přišlo na to, že tato voňavá dobrota přináší blahodárné účinky i pokožce. Zklidňuje popáleniny a odřeniny, zmírňuje kožní infekce a ochraňuje pokožku před vysušováním a loupáním. Navíc obsahuje polyfenoly, které svými antioxidačními vlastnostmi podporují imunitní systém a zmírňují zánětlivé procesy.

Organický za studena lisovaný avokádový olej je nerafinovaný a je původem z Karibiku. Je bohatý na živiny, lecitin, draslík a vitaminy jako A, B1, B2, D a E. Obsahuje také esenciální mastné kyseliny, které jsou užitečné při kožních onemocněních, jako je ekzém a psoriáza. Avokádový olej je snadno a hluboce absorbovatelný kůží, osvěžuje, oživuje a hydratuje pokožku.Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

inci

Prunus Amygdalus Dulcis Oil & Hydrogenated Vegetable Oil, Theobroma Cacao Seed Butter, Persea Gratissima Oil.