Přírodní tělové máslo kakao-kokos 100ml

-5%
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
027461

Náhradní produkt

Přírodní tělové máslo složené z nejkvalitnějšího organického (BIO) extra panenského za studena lisovaného kokosového oleje a organického (BIO) kakaového másla. Pokožku výborně hydratuje, zklidňuje a podporuje její přirozenou pružnost. Více

Přírodní tělové máslo kakao-kokos

Přírodní tělové máslo složené z nejkvalitnějšího organického (BIO) extra panenského za studena lisovaného kokosového oleje a organického (BIO) kakaového másla. Spolu vytvářejí toto jemné a aromatické tělové máslo, které dokonale nahradí pleťové krémy.

Pokožku výborně hydratuje, zklidňuje a podporuje její přirozenou pružnost. Kromě kokosového oleje a kakaového másla neobsahuje žádná další aditiva a konzervační látky.

Kokosový olej je speciálně dovážený ze Srí Lanky, je certifikován jako organický a je lisovaný při teplotách pod 45 ° C. Má podobné hydratační vlastnosti jako kakaové máslo, ale přidanou hodnotou jsou u něho výrazné antibakteriální vlastnosti.

Obsahuje také mastné kyseliny jako např. kyselinu kaprylovou a kyselinu laurovou, které udržují pokožku čistou a zdravou.Semena, která se používají na výrobu certifikovaného organického kakaového másla, se pěstují v peruánské Amazonce, v duchovním domě kakaa. Jsou to 100% organická syrová kakaová semena odrůdy Criollo.

Kakaové máslo nebylo rafinované / dezodorizované, což znamená, že si ponechalo svou přirozenou úžasnou vůni. Kakaové máslo má všestranné využití. Kdysi šlo výhradně o chutné a zdravé jídlo, které se používalo při výrobě čokolády, ale už brzy se přišlo na to, že tato voňavá dobrota přináší blahodárné účinky i pokožce.

Zklidňuje popáleniny a odřeniny, zmírňuje kožní infekce a ochraňuje pokožku před vysušováním a loupáním. Navíc obsahuje polyfenoly, které svými antioxidačními vlastnostmi podporují imunitní systém a zmírňují zánětlivé procesy.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření.

Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

Inci

Cocos Nucifera Oil, Theobroma Cacao Seed Butter.