Přírodní sprchový gel Citron-Limetka 250ml (shower gel)

-5%
Cena
238 Kč

Původní cena
250 Kč

Ušetříte
5% (12 Kč)

Výrobce

Kód produktu
027603

VYPRODÁNO Sledovat dostupnost

Přírodní sprchový gel citron a limetka bez jakýchkoliv sulfátů, parabenů a silikonů. Je vytvořen z organických rostlinných olejů, z jemných přírodních povrchově aktivních látek a ze složek zjemňujících pokožku. Více

Přírodní sprchový gel Citron Limetka

Přírodní sprchový gel bez jakýchkoliv sulfátů, parabenů a silikonů. Je vytvořen z organických rostlinných olejů, z jemných přírodních povrchově aktivních látek a ze složek zjemňujících pokožku.

Náš přírodní sprchový gel obsahuje skutečné tekuté mýdlo získané zmýdelňováním certifikovaného organického slunečnicového a kokosového oleje (oleát draselný, koko draselný). Povrchově aktivní látky jsou rostlinného původu a vytvářejí bohatou a jemnou pěnu.

Sprchový gel je obohacen o certifikovaný organický glycerin a 100% přírodní esenciální oleje Citron a Limetka.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 ° C.

Nalijte gel na houbu nebo hadřík a kruhovými pohyby jemně vmasírujte do vlhké pokožky. Vyhněte se očím, ústům a vlasům. Důkladně opláchněte.

Složení

Water, Potassium Cocoa, Potassium v ​​mm, Glycerin, Lauryl betaine, Benzyl Alcohol, Citrus Limon Peel Oil (Citral, Geraniol, Limonene, Linalool), Citrus aurantifolia Oil (Limonene, Linalool), Potassium Palm kernelu, Palm Kernel Acid, Decyl Glucoside, Potassium Citrate.

Použití

Nalijte gel na houbu nebo hadřík a kruhovými pohyby jemně vmasírujte do vlhké pokožky. Vyhněte se očím, ústům a vlasům. Důkladně opláchněte.