Přírodní růžová voda s rozprašovačem 100ml

-5%
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
031134

Náhradní produkt

100% přírodní organická růžová voda získaná parní destilací z voňavých květů Rosa damascena, které jsou ekologicky pěstované v srdci Údolí růží v Bulharsku. Krásná vůně, speciální vlastnosti a duchovní síla naší růžové vody jsou nepřekonatelné. Zachycují magickou harmonii čerstvého vzduchu v Údolí růží, čisté horské deště a jemné sluneční paprsky. Více

Přírodní růžová voda s rozprašovačem 100ml

Přírodní růžová voda přináší nesporné výhody pro všechny typy pleti. Zklidňuje a ochlazuje citlivou a podrážděnou pokožku. Pokožku omlazuje, čistí, odmašťuje, změkčuje a zjemňuje. Zralou pokožku oživuje a zkrášluje. Růžová voda je naplněna antioxidanty a vitamíny, proto pomáhá zabránit známkám stárnutí a zároveň vyživuje kůži. Růžová voda má také přirozené antiseptické, protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti.Výhody růžové vody pro kůži a vlasy:- pomáhá udržovat rovnovážné pH pokožky.- má protizánětlivé vlastnosti, které pomáhají snížit zarudnutí podrážděné kůže, zbavuje pokožku akné, dermatitidy a ekzému.

Je to vynikající čistící prostředek a pomáhá při odstraňování kožního mazu a nečistot nahromaděných v ucpaných pórech pokožky.

Pomáha:

  • pomáhá hydratovat, revitalizovat a zvlhčovat pokožku, čímž jí dodává svěží a zdravý vzhled
  • díky svým antibakteriálním vlastnostem pomáhá růžová voda i při léčbě jizev, poranění a kožních ran
  • antioxidační vlastnosti růžové vody pomáhají posilovat kožní buňky a regenerovat kožní tkáně
  • pronikavá vůně růžové vody podporuje pozitivní nárůst nálady, podporuje emoční pohodu, díky čemuž se cítíte uvolněnější
  • výživné a hydratační vlastnosti růžové vody zvyšují kvalitu vlasů.

Používá se při léčbě slabých zánětů pokožky hlavy a na odstranění lupů. Růžová voda funguje jako přírodní kondicionér, přičemž revitalizuje růst vlasů.- pomáhá stárnoucí pokožce, udržuje jemné linie a redukuje vrásky.Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření.Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

Inci

Rosa Damascena Flower Distillate.