Přírodní repelent proti klíšťatům vhodný i pro děti 50ml

-10%
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
repelent1

Náhradní produkt

S přicházejícím letním počasím se zvyšuje i množství klíšťat v přírodě. Náš nový přírodní repelent odpudí klíšťata, zregeneruje Vaši pokožku a navíc budete nádherně vonět. Více

Přírodní repelent proti klíšťatům

S přicházejícím letním počasím se zvyšuje i množství klíšťat v přírodě. Náš nový přírodní repelent odpudí klíšťata, zregeneruje Vaši pokožku a navíc budete nádherně vonět.

Tento tuhý repelent proti klíšťatům je vyroben pouze z nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. Neobsahuje alkohol, DEET, konzervanty a jiné chemické látky. Jak repelentní složka vůči klíšťatům a jinému hmyzu působí 100% esenciální oleje Geranium, Citronella, Cedrové dřevo Atlas a Rozmarýn, jejichž aromatické složky jsou pro klíšťat a jiný hmyz odpuzující a toxické. Díky kokosovému oleji a kakaovému máslu Vaši pokožku tento repelent výborně hydratuje, zklidňuje a podporuje její přirozenou pružnost.

Kleště mají výrazný vliv na lidské zdraví a výskyt nemocí přenášených klíšťaty narůstá. V běžných repelentních přípravcích proti klíšťatům jsou použity syntetické chemikálie jako akaricidy, ale většina těchto chemikálií má prokazatelně negativní účinky na živé organismy, včetně lidí. Proto jsme v Tulio A Tulio vyvinuli tento snadno dostupný a ekologický přípravek na ochranu lidí před klíšťaty.

Použití

Repelent rovnoměrně rozetřete přímo na pokožku hlavně na nohou, rukou a krku.

Složení

Organický (BIO) panenský kokosový olej lisovaný za studena, Organické (BIO) kakaové máslo, 100% přírodní esenciální citronela java, 100% přírodní esenciální geránium, 100% přírodní esenciální cedr Atlas, 100% přírodní silice rozmarýn.