Přírodní pleťový krém Kadidlo-Myrha 50 ml

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 4 z 5
-5%
1 bod do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
031757

Náhradní produkt

Přírodní pleťový krém se spirituálním nádechem díky esenciálním olejům Kadidlo Olibanium a Myrha. Je vyroben pouze z nejkvalitnějších organických (BIO) rostlinných olejů a organického bambuckého másla. Více

Přírodní pleťový krém Kadidlo-Myrha 50 ml

Má vyhlazující a zvláčňující účinky a pomáhá chránit pokožku. Je bohatý na vitamíny A, B1, B2, D a E. Neobsahuje žádné silikony, parabeny ani sulfáty.

Esenciální oleje Kadidlo a Myrha jsou díky svým terapeutickým vlastnostem používány už po tisíce let. Kadidlo má protizánětlivé, antibakteriální účinky a příznivě působí také pro redukci jemných vrásek. Rovněž redukuje vznik a vzhled pigmentových skvrn na pleti a tmavých skvrn okolo očí. Zklidňuje zanícenou pokožku, snižuje zarudnutí, ulevuje od otoků a svědění. Pomáhá desinfikovat a zužovat kožní póry, čímž podporuje rychlé hojení poranění, ran a jizev. Intenzivně stimuluje odbourávání starých kožních buněk a podporuje růst nových. 

Esenciální olej Myrha příznivě působí na redukci vzniku a tmavého vzhledu pigmentových skvrn na pokožce, zmírňuje také projevy ekzému. Účinně čistí a hydratuje pokožku, čímž zabraňuje jejímu dalšímu napínání a praskání. Stejně jako Kadidlo má i Myrha účinky na redukci a vznik vrásek.

Má antioxidační, antibakteriální a protizánětlivé účinky. Usnadňuje hojení ran, zabraňuje vzniku infekce a zklidňuje zánět tkání. 

Tento luxusní tělový krém obsahuje mnoho přírodních olejů a másel, která jsou bohatá na kožní minerály, vitamíny a mastné kyseliny.  

Avokádový olej – obzvláště bohatý na vitamíny A, B1, B2, D a E.

Kokosový olej – pomáhá chránit pokožku před vnějšími vlivy.

Olivový olej – vynikající změkčující olej, který má vysoký obsah kyseliny olejové a vitamínu E.

Palmový olej – bohatý na vitamíny A a E. Bambucké máslo – zvláčňuje suchou a citlivou pokožku, hojí malá poranění, štípance či popáleniny.

Slunečnicový olej – odrůda s vysokým podílem mastných kyselin, vyznačuje se dobrou stabilitou a změkčujícími vlastnostmi.

Konopný olej – je bohatý na omega-3 a omega-6 nenasycené mastné kyseliny, má protizánětlivé a hydratační účinky, pomáhá při akné, suché pleti, poraněních kůže anebo při léčbě popálenin.

Náš krém obsahuje organickou růžovou vodu, která pochází ze světoznámého Údolí růží v Bulharsku. Přináší nesporné výhody pro všechny typy pleti. Zklidňuje a ochlazuje citlivou a podrážděnou pokožku. Pokožku omlazuje, čistí, změkčuje a zjemňuje. Zralou pokožku oživuje a zkrášluje. Růžová voda je naplněná antioxidanty a vitamíny, proto pomáhá zabraňovat známkám stárnutí a zároveň vyživuje kůži. Růžová voda má též přirozené antiseptické, protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti. 

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

INCI