Přírodní olej pro těhotné 50ml

-5%
1 bod do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
027616

Náhradní produkt

Přírodní olej pro těhotné udržuje pokožku v dobré kondici, podporuje její elasticitu a hydrataci. Při pravidelném používání je velmi účinný v prevenci proti vzniku strií. Více

Přírodní olej pro těhotné 50ml

Přírodní avokádový olej díky svým vynikajícím vlastnostem proniká hlouběji do pokožky, čímž vyživuje i nižší kožní vrstvu zvanou dermis. Právě v této vrstvě kůže vznikají jemné trhlinky, které pak na venek vidíme jako strie.

Avokádový olej udržuje pokožku v dobré kondici, podporuje její elasticitu a hydrataci. Při pravidelném používání je velmi účinný v prevenci proti vzniku strií. Přírodní avokádový olej je vhodný pro těhotné, kojící maminky, a také pro každodenní péči o pokožku.Obsahuje nerafinovaný organický za studena lisovaný avokádový olej původem z Karibiku. Je bohatý na živiny, lecitin, draslík a vitaminy jako A, B1, B2, D a E.

Obsahuje také esenciální mastné kyseliny, které jsou užitečné při kožních onemocněních. Avokádový olej je snadno a hluboce absorbovatelný kůží, osvěžuje, oživuje a hydratuje pokožku.

Skladujte na suchém a tmavém místě bez přístupu přímého slunečního záření. Doporučujeme skladovat při teplotách do 22 °C.

Inci

Persea Gratissima Oil.