Pleťový krém na zpevnění poprsí a omlazení krku Wellmaxx Shape 100ml

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(2)Počet hvězdiček je 3 z 5
2 body do věrnostního systému

Cena
714 Kč

Značka

Kód produktu
30004

Okamžité odeslání.
ks

Wellmaxx Shape bust up cream - krém na zpevnění poprsí a omlazení krku Více

Pleťový krém na zpevnění poprsí a omlazení krku

Tento krém je speciálně vyvinutý na péči o dekolt a krk. Dodává 3D efekty na základě použití speciální formule a tajných ingrediencí.

Tento krém je ideální i během těhotenství, i na strie.

Bust Up krém na zpevnění poprsí a omlazení krku: Voluform, Proteasyl, Dermochlorella, Larycil, Hyaluronic acid

VOLUFORM - Patentovaný aminovektor pro lifting pokožky. Získaný z aminokyseliny isoleucin, který zlepšuje reparační funkci tkání. Voluform je alternativa lipofíllingu (transplantace tuku) protože vyplňuje vrásky a pomáhá tvarovat objem např. líc. Voluform je moderní technologie zvětšování objemu. Znásobuje se objem buněk. Aktivuje se dynamická síla fibroblastů. V oblasti obličeje se zlepšuje pružnost pleti. Voluform představuje moderní technologii "push-up" efektu.

PROTEASYL - Patentovaná formule polypeptidů extrahovyných z hrášku přináší hydratační koncept a zároveň stimuluje formování elastenová vláken a kolagenu.

Dermochlorella - Získává se z mikro chaluh, které jsou bohaté na aminokyseliny a oligopeptidy, které stimulují tvorbu kolagenu.

Laricyl TM - Je patentovaná formule, která obsahuje extrakt z houby Larch Fungus, která se označuje jako jako houba dlouhověkosti. Extrakt má mnohé prospěšné účinky v krému - hydratuje pleť, zpevňuje kůži a ochraňuje před škodlivými vlivy.

Kyselina hyaluronová - Hydratační látka proniká do pleti a hydratuje okolní tkáně. Na pleti zůstává jemný film, který zabraňuje ztrátě a úniku vlhkosti.