MOŘSKÉ KOLAGENOVÉ GUMMIES – MEŘINOVÝ 60KPS

1 bod do věrnostního systému

Cena
540 Kč s DPH

Kód produktu
P00244

Okamžité odeslání.
ks

✔ Až 600 mg čistého morského kolagenu na jednu porce
✔ 5000 % dennej potreby vitamínu B7 (biotín)
✔ Vysoká koncentrace zinku a vitamínů C a E
✔ Úplně bez cukru
✔ Neobsahuje želatínu Více

MORSKÉ KOLAGÉNOVÉ GUMMIES bez cukru a umělých barev. Sú plne v súlade s hodnotami spoločnosti. Gummies z morského kolagenu neobsahují žádné sacharidy. Poskytují cenné složky v lahodné formě. Sú zdravým a funkčním snackom, který nezvyšuje hladinu cukru v krvi.

Kolagenové gummies sú moderní, lahodnou formou doplnění kolagenu. Morský kolagen Rousselot® v gummies od The Collagen Company® sa v tele ľahko vstrebáva.

Najvyššia možná koncentrácia – 300 mg na jeden.

1 balení = 30 dní suplementácie.

V ČOM SÚ MORSKÉ KOLAGÉNOVÉ GUMIES ŠPECIÁLNE?


VYSOKO KONCENTROVANÝ KOLAGÉN
Náš výsledek pochází z rýb. Kolagén s kyselinou hyalurónovou obsahuje 5 000 mg morského KOLAGENU v 30 ml fľaštičke, což z neho dělá jeden z nejkoncentrovanějších produktů morského ošetření na světě.


BIOTÍN
Biotín, tiež známy ako vitamín B7 alebo H, je nevyhnutný pre správne fungovanie tela a pre tvorbu keratínu, bielkoviny, ktorá je nevyhnutnou súčasťou pokožky, pokožky a nechtov. Kromě toho může biotín pomoci při kožních onemocněních a zdraví GI traktu.


VITAMÍN C, E
Vitamín C aj E jsou silné antioxidanty. Pomáhají neutralizovat některé volné radikály v tele, které přispívají k chronickým onemocněním a procesu starnutia. Vitamín C je rozhodující pro tvorbu podpory, proteinu, který udržuje pevnou a zdravou výživu.


ZINOK
Zinok je esenciální minerál, který v našem tele plní mnoho funkcí a jeho správný príjem je klíčem k udržení zdravia. Podporuje systém, pomáhá udržovat zdravý tým, že podporuje rán a tvorbu ho podporuje.


JEDINEČNÁ TALIANSKÁ FORMULE
Collagen Shots od The Collagen Company jsou vyrobeny 100% v Itálii. S mezinárodním tím pro výzkum a vývoj se sídlem v Londýně si můžete být istí, že produkt, který používáte, má nejvyšší standard.

Parametry
Balení / dávka počet dní 60 kps