LATYS Ošetřování akné kazeta 400 000 snímků 430nm

-20%
6 bodů do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Značka

Kód produktu
latys3-1

Ošetřování akné funguje na IPL světle, které má specifickou vlnovou délku na zabíjení akné bakterií, které způsobují nadměrnou tvorbu akné. Vždy během ošetření si nasaďte brýle a vyhněte se oblasti kolem očí. Prostudujte si část příručky o bezpečnosti. Více

LATYS Ošetřování akné kazeta 400 000 snímků 430nm

Ošetřování akné

Ošetřování akné funguje na IPL světle, které má specifickou vlnovou délku na zabíjení akné bakterií, které způsobují nadměrnou tvorbu akné. Vždy během ošetření si nasaďte brýle a vyhněte se oblasti kolem očí. Prostudujte si část příručky o bezpečnosti.

Postup

Zasuňte lampu na ošetřování akné AC (11). Po zapnutí přístroj se přesvědčete, že přístroj ukazuje ikonku na dipleji ošetřování akné.
Stiskněte tlačítka pro nastavení úrovni energie (2) pro nastavení intenzity (5 stupňů). Umístěte okno záblesku vertikálně na oblast, kterou si přejete ošetřit. Když stav na displeji začne blikat, znamená to, že přístroj je připraven k ošetření. Můžete si vybrat mód záblesk nebo prokluzování. Ožarujte jednu oblast maximum dvakrát a opakujte jednou nebo dvakrát týdně dokud neuvidíte požadované výsledky.

Kompatibilní pouze s LATYS ipl přístrojem.