LATYS Depilační kazeta 400 000 snímků

-20%
6 bodů do věrnostního systému

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Značka

Kód produktu
latys4-1

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje ozařovat jednu oblast jeden, maximálně dvakrát ka každou ošetřovanou oblast, v opakování 1-2 ošetření během jednoho týdne. Chloupky by měly přestat růst po 3 tříměsíčním cyklu. Pokud již nevidíte žádné vracející se chloupky po méně než 12 týdnech není nutné ošetření opakovat. Doporučuje se opakovat ošetření, když chloupky se znovu objeví každé 2-3 měsíce v závislosti od jednotlivce. Více

LATYS Depilační kazeta 400 000 snímků

Pro dosažení optimálních výsledků se doporučuje ozařovat jednu oblast jeden, maximálně dvakrát ka každou ošetřovanou oblast, v opakování 1-2 ošetření během jednoho týdne. Chloupky by měly přestat růst po 3 tříměsíčním cyklu. Pokud již nevidíte žádné vracející se chloupky po méně než 12 týdnech není nutné ošetření opakovat. Doporučuje se opakovat ošetření, když chloupky se znovu objeví každé 2-3 měsíce v závislosti od jednotlivce.

Výměna lampy

Když vidíte stav na displeji (3) ,, 0 ,, záblesků je třeba vyměnit lampu.

Vypněte přístroj a vytáhněte konektor (8).
Vytáhněte opatrně kartidž zá úchopky a vložte novou lampu, prosím pozorně a opatrně spojte každý komponent s krytem.
Pokud vyměňujete lampu na odstraňování chloupků, na akné nebo na omlazování tak vždy postupujte podle kroku 1 a 2 a na displeji následně uvidíte funkční ikony podle toho, kterou lampu vložíte.

Kompatibilní pouze s LATYS ipl přístrojem.