Kosmetická sada: Wellmaxx Cellular lift denní krém 50ml + sérum 50ml

Akce -15%
8 bodů do věrnostního systému

Cena
2 400 Kč

Běžná cena
2 810 Kč

Ušetříte
15% (410 Kč)

Značka

Kód produktu
P00251

Okamžité odeslání.
ks

Kosmetika s peptidy.
Vhodné pro dámy nad 40, 50, 60 let.
Vhodné pro hlubší vrásky. Více

Wellmaxx cellular lift age defense day fluid SPF 15, 50ml

Wellmaxx®, to jsou kosmetické přípravky s koncepcí vysoce účinných aktivních složek, které splňují nejvyšší normy. Inovativní aktivní složky, které jsou výsledkem nejnovějšího výzkumu, dodávají této řadě výrobků nezaměnitelný charakter. Komplex aktivních peptidů – špičková technologie v boji proti vráskám.

Hedvábně lehká omlazující denní pleťová emulze zajistí dalekosáhlý lifting a regenerační účinky po celý den. Jako ideální expert pro účinnou korekci vrásek je tato hladká emulze založená na peptidových komplexech s aktivními účinky. V kombinaci s UV filtrem na ochranu proti nadměrné pigmentaci pomáhají tyto komplexy dodat buněčné soudržnosti dlouhotrvající sílu.

Takovým způsobem dokáže péče o pokožku s okamžitými účinky bojovat s viditelnými projevy stárnutí pokožky. Umožní vaší pokožce znovu získat její zářivý, pružný vzhled a uvolnění a vyhlazení. Vaše pleť bude vypadat mladší a dokonale svěže.


Aplikujte ráno na vyčištěnou pleť a jemně rozetřete.

Peptid Vinci 02
Peptid Matrixyl 3000
Vitamin E

Organický filtr pro ochranu před působením světla.

Wellmaxx cellular lift age defense line release serum 50ml

Wellmaxx®, to jsou kosmetické přípravky s koncepcí vysoce účinných aktivních složek, které splňují nejvyšší normy. Inovativní aktivní složky, které jsou výsledkem nejnovějšího výzkumu, dodávají této řadě výrobků nezaměnitelný charakter. Komplex aktivních peptidů – špičková technologie v boji proti vráskám.

Koncentrované, hedvábné sérum pro regeneraci a zpevnění pokožky, určené ke korekci projevů procesů přirozeného stárnutí pokožky. Komplex aktivních složek stimuluje vitální funkce pokožky. Díky inovativní peptidové technologii, zjemňuje a zpevňuje pokožku zevnitř, čímž se dosahuje efektivní regenerace. Maximální vypínací a zpevňující účinky se projevují tak, že pokožka je viditelně plnější a je pružnější a zářivější. Vaše pleť bude vypadat jemnější, hladší a hebčí.


Ráno a večer rozetřete několik kapek tohoto koncentrátu z aktivních složek s jemnou vůní na vyčištěnou pleť. Pro dosažení optimálních účinků vypnutí pokožky, aplikujte sérum před tím, než použijete váš pleťový krém.

Peptide Vinci 02
Peptide Syn-Coll
Vitamin B3
Kyselina hyaluronová
Fucogel


Klinicky a dermatologicky potvrzený účinek DERMATEST® a vynikající vyjádření uživatelů!

Účinnost cellular lift serum + denní fluid + noční krém - byla potvrzena odborníkem:

Zvýšení vlhkosti pokožky o +67%*

Další pozitivní výsledky z prohlášení testovaných osob vedly k:

93 % žen ohodnotilo snášenlivost, pocit péče o pokožku a lepší pronikání vlhkosti do pokožky (hydratování pokožky) než velmi dobré nebo dobré.
83 % testovaných osob také zjistilo, že pleť vypadá lépe, ohodnotilo používání denního a nočního krému jako velmi dobré až dobré a doporučovalo by produkty i ostatním.

Testovaný systém péče byl velmi dobře tolerován a u žádné z testovaných osob nezpůsoboval podráždění.