Dulcia PLUS koncentrát proti vráskám 20ml

-10%
1 bod do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
dulcia32

Náhradní produkt

Vysokokoncentrovaný omlazující přípravek. Více

Vysoce koncentrovaný omlazující přípravek v několika kapkách stimuluje produkci vlastního kolagenu a zvyšuje hladinu kyseliny hyaluronové. Propojení kyseliny glykolové, vzácných peptidů a přírodní alternativy retinolu úžasně zlepšuje strukturu pokožky, zjemňuje rýhy, vrásky a vypíná ochablou pleť. Dodává krásně jednotné zabarvení. Díky kombinaci aktivních látek a AHA kyselin se přípravek dostává do hlubokých vrstev kde pokožku vyplňuje a vyživuje na buněčné úrovni a regeneruje ji během noci. Mikrobiotiká chrání před poškozením.

Koncepce výrobku je cílená a systematická, zaměřená na zdokonalení přirozených funkcí pokožky. Stárnutí pokožky začíná uvnitř, ve vrstvě kterou pouhým okem není vidět, na buněčné úrovni. Jeho lehká hydrogelová struktura funguje jako "buněčný lifting" - působí na buněčné úrovni, ve vnitřních vrstvách kůže, kterou aktivně regeneruje, stimuluje a chrání, čímž zpomaluje příznaky stárnutí.

S věkem se dělící schopnost keratinocytů ( "živé" buňky) v bazální membráně kůže zpomaluje, akumulační schopnost korneocyty (,, mrtvé "buňky) na povrchu urychluje a tak dochází ke ztenčení pokožky, hrubnutí její nejsvrchnější části a následně k tvorbě a ke zvýraznění vrásek. Pro zjemnění pokožky a lepší proniknutí aktivních látek je formulace obohacená o jedinečnou kyselinu glykolovou. Tato AHA kyselina posiluje pronikání výživných látek do hloubky buněk, díky čemuž se regenerace, výživa a stimulace začíná od základní buňky.

Vzácný komplex peptidů snižuje viditelné znaky stárnutí reaktivací kožních buněk a indukuje produkci molekul jako je kolagen typu I, kyselina hyaluronová a fibronektin. Zlepšuje vzhled linií a vrásek, vede ke zvýšení pevnosti a objemu pokožky, zlepšuje její strukturu. Jsou základními stavebními částicemi kůže, jejich aplikací je posilována celková struktura kůže a tedy i její ochranná bariéra.

Tím, že stimulují tvorbu kolagenu pomáhají k lepší hydrataci a zadržení vlhkosti uvnitř buněk. Dokáží předávat informace a když například poklesne v pleti obsah kolagenu, peptidy vyšlou signály na základě kterých začne vlastní produkce kolagenu. Tím si pleť zachová svou hydrataci, pevnost a pružnost. Pleť zklidňují, pomáhají se zbavit zánětů a podporují ochrannou bariéru pleti.

Hlavní benefity:

 • redukuje vrásky
 • zpevňuje pokožku
 • má obnovující efekt
 • posiluje ochrannou bariéru
 • stimuluje vlastní produkci kolagenu, elastinu a fibrinu
 • má protizánětlivé účinky
 • zlepšuje strukturu kůže
 • zjemňuje povrch pokožky
 • cíleně opravuje poškozené buňky a tkáně
 • dodává pleti energii

VHODNÝ PRO:

 • zralou pleť
 • stárnoucí pleť
 • nerovnoměrně zabarvenou pokožku
 • na hluboké vrásky
 • dosažení zářivějšími tónu pleti
 • nedráždí a nevysušuje

Extrakt z mořského fenyklu napodobuje svými vlastnostmi retinoidy, který na rozdíl od nich nezpůsobují podráždění ani fotosenzitivitu pokožky. Jeho působení podobné "retinoidům" snižuje vylučování kožního mazu, redukuje vrásky a nedokonalosti v důsledku stárnutí pokožky a zanechává pokožku hladkou, rovnoměrnou a hebkou.

Formulace obsahuje látky které poskytují buňkám rychlou energii, díky čemuž Vám jediná kapka zajistí okamžitý účinek. Energetická složka nabudí buňky, které pracují rychleji a tím je každá aktivní složka lépe přijata a efekt se tak znásobuje. Výrazně zlepšuje kožní mikrobiotu, díky čemuž je pokožka odolnější vůči vnějším nepříznivým vlivům a celkově je zdravější.

Přípravek obsahuje 100% aktivních složek tím je vysoce efektivní a k dosažení požadovaného účinku postačí nanést malé množství.

HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY:

Kyselina glykolová - má velmi nízkou molekulární hmotnost a tak "pracuje" nejen na povrchu pokožky kde odstraňuje zrohovatělou - odumřelou vrstvu ale tím, že snadno přestupuje do kůže, ovlivňuje funkce ve všech jejích vrstvách. To přináší rychlé a viditelné výsledky. Pokožku rozjasňuje, zabrání shlukování melaninu a tím nežádoucí pigmentaci. Stimuluje tvorbu kolagenu, elastinu, což vede ke snižování linií a vrásek. Vytváří pomyslný trychtýř v pokožce čímž napomáhá k výrazně lepší penetraci účinných složek.

Komplex peptidů - Snižuje viditelné znaky stárnutí reaktivací kožních buněk a indukuje produkci molekul jako je kolagen typu I, kyselina hyaluronová a fibronektin. Zlepšuje vzhled linií a vrásek, vede ke zvýšení pevnosti a objemu pokožky, zlepšuje její strukturu. Peptidy jsou aminokyseliny životně důležité pro procesy buněčné komunikace, regulace proteinů a buněčného růstu. Peptidy jsou aminokyseliny životně důležité pro procesy buněčné komunikace, regulace proteinů a buněčného růstu.

Peptidy pracují na třech úrovních:

1. dávají podnět a stimulují fibroplasty k tvorbě kolagenu, elastinu.

2. mají uvolňující efekt - povolují tonus svalstva, které je zodpovědné za pohyb a tím vznik mimických vrásek.

3. mají obnovující efekt - mají schopnost napravovat narušené části kůže, čímž ji zevnitř léčí. Dokáží přenášet informace o poškození a tak opravují narušené části kůže.

Fermenty

Vaná řasa Alteromonas - má schopnost napínat kolagenová vlákna v pokožce, a tak s okamžitým efektem viditelně vyplňovat a zjemňovat vrásky.

Retinol like (mořský fenykl) - je aktivní látka, jde o CO2 extrakt vosků, který působí na pokožku podobně jako retinoidy. Jeho účinek podobný "retinoidům" snižuje vylučování kožního mazu, zmírňuje vrásky, rozjasňuje pokožku. Stejně jako retinoidy stimuluje množení keratinocytů, aby byla pokožka pevnější a hustší. Snižuje soudržnost rohovkové vícevrstvé zrohovatělé vrstvy, čímž eliminuje povrchové odumřelé buňky, podporuje uvolnění mazu z pórů a pomáhá odstraňovat černé tečky a pustulky. Výrazně zlepšuje strukturu a sjednocuje barevný tón plet.

Actibiom - je makrobiotické složkou tvořenou biokomplexom z řas obohacenou mořským exopolysacharidom a minerálních látek z mořské vody. Mikrobiota pokožky je zastoupena různými druhy mikroorganismů, které hrají hlavní roli ve zdraví kůže. Důležitým aspektem je, aby dobré bakterie zůstali v rovnováze s těmi škodlivými i během našeho někdy stresujícího životního stylu. Složení Actibiome-u je navrženo tak, aby kopírovalo zdravou a vyváženou "stravu" pro pokožku. Je kombinací složek poskytujících výživné látky na podporu dobrých bakterií a regulaci těch škodlivých.

Extrakt z červené řasy Jania Rubens - obsahuje přírodní aminokyselinu taurin, která vyniká svými energizujícími vlastnostmi, stimuluje počet a délku fibroblastů a tím posiluje strukturu pokožky. Má až 10x silnější, povzbuzující účinek na pleť jako například syntetický taurin. Zabezpečí bleskovou hydrataci a eliminuje příznaky únavy s okamžitým efektem.

Rayko - pomáhá nabíjet pokožku ochrannými vlastnostmi, které pocházejí z rostliny z jednoho z posledních pralesů na planetě. Protože je Rayko bohatá na polyfenoly, je schopná inhibovat oxidaci, redukuje nežádoucí účinky způsobované UV zářením i poškození buněk způsobované volnými radikály. Poškození kůže, které způsobuje UV záření a také vysoce energetické viditelné světlo (HEV), známé také jako modré světlo, aktivuje předčasné a zrychlené stárnutí kožní tkáně, jehož prvními znaky jsou hluboké pigmentové skvrny a nerovnoměrná pokožka. Rayko napravuje poškození v hlubokých vrstvách pokožky, které není pouhým okem viditelné. Poškození pokožky vzniká v hlubokých její vrstvách dříve než je viditelné navenek.

Beta-karoten - je nejvýznamnějším provitaminem vitaminu A. Je znám svými antikarcinogenní účinky, dokáže likvidovat volné radikály v pokožce člověka. Antioxidační účinek betakarotenu slouží i jako ochrana kůže před vznikem volných radikálů účinkem UV záření. Prostřednictvím UV záření se prudce zvyšuje množství škodlivých volných radikálů v pokožce, zatímco betakarotenu ubývá. Pokožka se spálí a projeví jako zánět kůže. Tím se zničí povrchová vrstva kůže, zčervená, stává se citlivou. Betakaroten potřebuje určitý čas, aby začal skutečně "správné" pracovat, takže dlouhodobé používání přípravků s betakarotenem je velmi užitečné.

Vitamín E - je významný antioxidant, přispívá k ochraně buněk pro oxidativním stresem. Pomáhá odstraňovat volné radikály, ochraňuje buňky před jejich poškozením a tím i stárnutím.

OBSAHUJE

Růžová voda, Kyselina glykolová, Olivový skvalan, Actibiom, Seafill, Glycerin, Extrakt z červené řasy Jania rubens, Prebiotická kultura, Rayko, Vosk z mořského feniklu- přírodní alernativa retinolu, Komplex peptidů, Olej z mrkvových tkání