Dulcia PLUS koncentrát proti pigmentovým skvrnám 20ml

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5 (1)Počet hvězdiček je 5 z 5
-5%
1 bod do věrnostního systému
Cena
494 Kč

Původní cena
520 Kč

Ušetříte
5% (26 Kč)

Výrobce

Kód produktu
dulcia30

VYPRODÁNO Sledovat dostupnost

Vysoce koncentrovaný speciální přípravek pro redukování nadměrné pigmentace. Více

Vysoce koncentrovaný speciální přípravek redukuje nadměrnou pigmentaci tím, že reguluje tvorbu melaninu (kožní barvivo) v pokožce, která je řízena enzymem tyrozináza. Zásobuje buňky energií, prokrvuje pokožku a oslabuje činnost tyrozinázy, čímž jí dodává zdravé rovnoměrné zbarvení. Obsahuje AHA kyseliny a přírodní alternativu retinolu, čímž ovlivňuje buněčné dráhy které vedou k rovnoměrné pigmentaci a snižují viditelnost tmavých skvrn, které jsou způsobeny různými příčinami (skvrny způsobené UV zářením, fleky po akné, stařecké skvrny). Kombinace účinných složek cíleně přispívá k redukci již vzniklých skvrn a ke zpomalení tvorby nových.

V tomto účinném a mimořádně efektivním výrobku se propojují aktivní látky tak, aby z více stran zajistily úspěšný boj s nadměrnou pigmentací. Komplex AHA kyselin pomáhá šetrně odstraňovat zrohovatělou část pokožky, zbavuje ji pigmentace ve vrchní části pokožky. Pomáhá proniknout dalším aktivním složkám do spodnějších živých buněčných vrstev pokožky a tak tento koncentrovaný přípravek nepůsobí pouze povrchově, ale potlačuje nadměrnou tvorbu melaninu v pigmentových buňkách, čímž dochází k postupnému zesvětlení pokožky.

Hlavní benefity:

 • dodává pleti jednotný odstín pro zářivější pokožku
 • rozjasňuje a sjednocuje barevný tón pleti
 • zesvětluje tmavé pigmentové skvrny
 • eliminuje tvorbu nových pigmentových skvrn
 • viditelně zlepšuje strukturu kůže
 • cíleně pôsboí na tmavé skvrny
 • poskytuje perfektní a jemnou exfoliaci
 • dodává pleti energii

Přípravek je možné používat jako intenzivní depigmentace kúru po dobu minimálně 6 týdnů, nebo dlouhodobě jako prevenci před opětovným vznikem pigmentových skvrn. Je třeba se však chránit před přímým slunečním zářením, jinak by mohlo dojít k neefektivní. Přípravek obsahuje 100% aktivních složek; tím je vysoce efektivní a k dosažení požadovaného účinku postačí nanést malé množství.

Kombinace bělících přírodních složek je důmyslně promyšlená a zohledňuje několik přístupy k řešení nadměrné pigmentace, aby ji odstraňovala a působila preventivně proti jejímu dalšímu vzniku. Každý z obsažených prvků má své opodstatnění a spolu vytvářejí účinný prostředek proti tomuto kožnímu problému.

Přípravek vyniká 3-násobnou působností na snížení pigmentace kůže a to před, během a po syntéze melaninu.

 • snižuje syntézu molekul podílejících se na tvorbě melanogeneze (pigmentace)
 • snižuje schopnost zrání melanosomů. Melanozomy mohou syntetizovat melanin až poté, co prošly fází zrání. Aktivuje inhibitor, který zabraňuje syntéze enzymu tyrozináza, který je zodpovědný za tvorbu melaninu.
 • snižuje absorpci již vytvořených melanosomů hlavními buňkami pokožky (keratinocyty)
 • snížení aktivity melanocytů, tím že ovlivňují buněčné dráhy, které jsou zapojeny do melanogeneze. Tzn. snížení buněčné signalizace, sníženou tvorby enzymu tyrozináza, snížení přenosu pigmentu melaninu melanocytovými výběžky do keratinocytů.

HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY:

Extrakt z duhové řasy - aktivuje rozklad melanosomů, které jsou hlavní součástí melanocyty. Melanocyty jsou buňky nacházející se v kůži, které fungují jako továrny kožního pigmentu - melaninu. Duhová řasa absorpcí molekul odpovědných za dozrávání melanosomů zabraňuje nadměrné tvorbě melaninu a tím vzniku nežádoucích pigmentových skvrn. Po aplikaci dochází k více než 90% poklesu vzniku melaninu a současně se docílí homogenizace pleti. Kromě melanosomů se zaměřuje na inhibici melanogeneze, která se spouští pod vlivem vnějších podnětů, má ochranný účinek proti UV záření a jiným škodlivým faktorům prostředí.

Sedmikráska - působí proti nadměrné pigmentaci pokožky a také na stařecké skvrny. Dodává pleti krásný zářivý vzhled, je vysoce efektivní látka, která ovlivňuje různé procesy spojené s tvorbou melaninu, používá se na zmírnění a odstranění tmavých skvrn na kůži způsobených opakovaným působením slunečního záření, stárnutím, genetickými vlivy.

Aktibióm - je makrobiotické složkou tvořenou biokomplexom z řas obohacenou mořským exopolysacharidom a minerálních látek z mořské vody. Mikrobiota pokožky je zastoupena různými druhy mikroorganismů, které hrají hlavní roli ve zdraví kůže. Důležitým aspektem je, aby dobré bakterie zůstali v rovnováze s těmi škodlivými i během našeho někdy stresujícího životního stylu. Složení Actibiome-u je navrženo tak, aby kopírovalo zdravou a vyváženou "stravu" pro pokožku. Je kombinací složek poskytujících výživné látky na podporu dobrých bakterií a regulaci těch škodlivých.

Extrakt z červené řasy Jania Rubens - obsahuje přírodní taurin - aminokyselina, která je velmi dobře známá svými energizujícími vlastnostmi, stimuluje počet a délku fibroblastů a tím posiluje strukturu pokožky. Má až 10x silnější povzbuzující účinek na pleť jako například syntetický taurin, zajistí bleskovou hydrataci a smaže příznaky únavy s okamžitým efektem.

Aha 's komplex - aktivní složka kombinující AHA kyseliny. Obnova zrohovatělé vrstvy pokožky, čímž zajistí krásný zářivější a sametový vzhled pokožky. Účinná exfoliace bez možných podráždění a zánětů, zajišťuje rovnoměrné zabarvení pokožky, snižuje hyperpigmentace kůže, zjemnění jizviček po akné. Pomocná látka pro lepší vstřebávání dalších aktivních složek v přípravku.

Kyselina ferulová - mimořádně silný rostlinný antioxidant, který neutralizuje volné radikály, které poškozují pleť. Zesiluje účinky vitamínů a napomáhá k lepší regeneraci vitamínu C. Pokožku zesvětluje, dodává jí jas a svěžest. Eliminuje negativní vliv UV záření. Podporuje správné funkce buněčných membrán, zpomaluje proces stárnutí, čímž dodává pokožce pevnost a tím mladistvý vzhled.

Rayko - pomáhá nabíjet pokožku ochrannými vlastnostmi, které pocházejí z rostliny z jednoho z posledních pralesů na planetě. Protože je Rayko bohatá na polyfenoly, je schopná inhibovat oxidaci, redukuje nežádoucí účinky způsobované UV zářením i poškození buněk způsobované volnými radikály. Poškození kůže, které způsobuje UV záření a také vysoce energetické viditelné světlo (HEV), známé také jako modré světlo, aktivuje předčasné a zrychlené stárnutí kožní tkáně, jehož prvními znaky jsou hluboké pigmentové skvrny a nerovnoměrná pokožka. Rayko napravuje poškození v hlubokých vrstvách pokožky, které není pouhým okem viditelné. Poškození pokožky vzniká v hlubokých její vrstvách dříve než je viditelné navenek.

Retinol like / mořský fenykl - je aktivní látka, jde o CO2 extrakt vosků, který působí na pokožku podobně jako retinolu. Jeho účinek podobný "retinoidům" snižuje vylučování kožního mazu, zmírňuje vrásky, rozzařuje pokožku. Stejně jako retinol stimuluje množení keratinocytů, aby byla pokožka pevnější a hustší. Snižuje soudržnost vícevrstvé zrohovatělé vrstvy, čímž eliminuje povrchové odumřelé buňky, podporuje uvolnění mazu z pórů a pomáhá odstraňovat černé tečky a pustulky. Výrazně zlepšuje strukturu a sjednocuje barevný tón pleti.

Použijte: Přípravek naneste večer na důkladně vyčištěnou pleť lokálně nebo na celou pokožku.

Použijte samostatně nebo podle potřeby použijte ještě sérum nebo krém. Přípravek lze používat dlouhodobě 2-3x týdně nebo aplikovat jako intenzivní kúru na depigmentaci a rozjasnění pokožky. Nevhodné aplikovat během letních měsíců a před pobytem na slunci.

OBSAHUJE:

Růžová voda, Sedmikráska, Olivový skvalan, Actibiom, Aha 's komplex, Glycerin, Extrakt z červené řasy Jania rubens, Extrakt z duhové řasy, Prebiotická kultura, Kyselina ferulová, Rayko, Multifunkční mikrobiální činidlo, Vosk z mořského feniklu- přírodní alernativa retinolu