Dulcia PLUS koncentrát na rosaceu a zklidnění pleti 20ml

-10%
1 bod do věrnostního systému
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
dulcia29

Náhradní produkt

Koncentrát pro zklidnění citlivé, podrážděné a hypersensitívnej pokožce. Více

Jemný, šetrný ale účinně působící přípravek určený k okamžitému ale i dlouhodobé zklidnění reaktivní, hypersenzitivní pokožky. Pomáhá tlumit zánětlivé procesy, snižuje zarudnutí a zklidňuje pokožku postiženou rosaceou, kuperózou a extrémní přecitlivělostí. Působí jako katalyzátor obnovy mikrobiómu díky zkvašené probiotické kultuře, která podporuje růst dobrých bakterií, čímž pomáhá zlepšovat kožní bariéru, obnovuje pH, chrání pokožku před stresovými faktory a posiluje sebeobranu pokožky.

Kombinace aktivních uklidňujících složek šetrně zabraňuje vzniku zánětů, snižuje citlivost pokožky a zjemňuje její povrch. Šetrné exfolianty zajišťují odstranění zrohovatělé vrstvy kůže na které se mohou přemnožit nežádoucí bakterie. Tyto bakterie mohou způsobovat přecitlivělost a reaktivitu pleti. Přípravek má antimikrobiální vlastnosti, na které se mohou přemnožit bakterie vyvolávající nežádoucí kožní reakce.

Posiluje vlastní imunitní systém pokožky, udržuje vodu v mezibuněčných prostorách, což zvyšuje stimulaci buněk, vitalitu a metabolickou aktivitu zdravých kožních buněk. Opravuje narušenou lipidovou bariéru a zabraňuje vypařování vody z pokožky.

Snižuje projevy suché kůže, jako jsou zarudnutí, loupání, pocit svědění, později rozvoj ekzému. Suchá kůže je na omak drsná, křehká, se sklonem k výrazné tvorbě šupin, drobných prasklin (fisur) a zhrubnutí (keratóze). Je velmi citlivá na mechanické a fyzikální podněty, bolestivá, snadno zranitelná a náchylná ke vzniku ekzému.

Přípravek výrazně zlepšuje kožní mikrobiotu. Pokožka je odolnější vůči vnějším nepříznivým vlivům a celkově je zdravější. Při narušené ochranné bariéře pokožka slábne, je citlivější, suchá, infikovaná, svědivá a rychleji stárne. Její ochranu a udržení zdravého stavu zabezpečí dostatek energie ve formě buněčné výživy.

Řešení na udržení zdravého stavu je dodání energie a ochrana této vzácné kožní bariéry.

VHODNÝ PRO:

  • citlivou pokožku
  • začervananú, bolavou pokožku
  • pokožku podrážděnou zpod roušky
  • dosažení čistší a zdravější vypadající pokožky
  • rosaceou postiženou pokožku
  • všechny věkové kategorie
  • přípravek nevysušuje a nedráždí

Formulace obsahuje látky, které poskytují buňkám energii. Pokud jsou nabudené, pracují rychleji - každá aktivní složka je lépe přijata a jejich efekt se tak znásobuje. Ochrana, posílení a vyvážení kožní mikrobioty je základní strategií ochrany zdraví a krásy pletiŇ

Přípravek obsahuje 100% aktivních složek tím je vysoce efektivní a k dosažení požadovaného účinku postačí nanést malé množství.

HLAVNÍ AKTIVNÍ SLOŽKY:

Kyselina azealová - přináší protizánětlivé účinky na pokožku (zmírňuje zarudnutí a otok). Má antimikrobiální vlastnosti, zastavuje růst kožních bakterií, které infikují kožní póry a udržuje je v čistotě. Kyselina zabraňuje propuknutí zánětů, pomáhá čistit póry od bakterií. Pomáhá při zesvětlování pokožky která trpí hyperpigmentaci. Působí jako velmi jemný exfoliant.

Komplex ceramidů - ceramidy jsou lipidy, které se ve velké míře přirozeně vyskytují v buněčných membránách a patří mezi hlavní složky, které jsou ve svrchních vrstvách naší pokožky. Lipidy ochraňují pokožku před působením volných radikálů, mikroorganismů, mají funkci kožní bariéry.Zadržiavajú přirozenou vlhkost pokožky, zabraňují ztrátě vody z hlubších vrstev kůže a dodávají potřebnou hydrataci, zlepšují její kapacitu vlhkosti. Ceramidy posilují ochrannou funkci pleti a zlepšují její kapacitu vlhkosti, pomáhají chránit pokožku před vnějšími vlivy, jako jsou sluneční záření či znečištěné ovzduší.

Pupalkový olej - pomáhá zmírňovat nepříjemné pocity jako svědění či pálení kůže, také pomáhá odvracet projevy stárnutí na pokožce - zejména vrásky či stařecké skvrny. Je přímo pokladem pro suchou a citlivou pleť, protože zabraňuje jejímu dalšímu vysychání.

Vitamín F - vyživuje, chrání a působí jako kondicionér. Je mimořádně vhodný pro léčbu suché, stresované a citlivé pokožky. Výrazně podporuje její obnovu a zachování přirozených funkcí a zdravé struktury. Má zjemňující, hydratační a zvláčňující schopnosti. Zabraňuje vypařování vody z pokožky a opravuje narušenou lipidovou bariéru.Niacín - ochraňuje a zlepšuje zdraví pokožky. Je součástí buněčného metabolismu a tak napomáhá ke správnému fungování enzymatických procesů.

Niacin pomáhá s hydratací, zlepšuje stav citlivé pokožky (např. I růžovky) a zvyšuje její obranyschopnost.

Actibiom - je makrobiotické složkou tvořenou biokomplexom z řas obohacenou mořským exopolysacharidom a minerálních látek z mořské vody. Mikrobiota pokožky je zastoupena různými druhy mikroorganismů, které hrají hlavní roli ve zdraví kůže. Důležitým aspektem je, aby dobré bakterie zůstali v rovnováze s těmi škodlivými i během našeho někdy stresujícího životního stylu. Složení Actibiomu je navrženo tak, aby kopírovalo zdravou a vyváženou "stravu" pro pokožku. Je kombinací složek poskytujících výživné látky na podporu dobrých bakterií  a regulaci těch škodlivých.

Vitamín E - podporuje obranyschopnost pleti, umí zlepšovat její strukturu, vyhlazovat ji, zvyšovat její elasticitu, redukovat vrásky a je prevencí před vznikem tzv. stařeckých škvŕn.Obnovuje buňky, prokrvuje pleť a má schopnost udržovat vodu ve vrchních částech pokožky. Tento vitamín působí velmi příznivě na celkovou vitalitu pokožky, pomáhá léčit různé její nemoci a poškození, podílí se na hojení jizev. Vitamin E je nejlepší přírodní antioxidant. Zbavuje pokožku volných radikálů.

OBSAHUJE:

Růžová voda, Komplex ceramidů, Kyselina azealová, pupalkový olej, Actibiom, Glycerin, Vitamín F, Prebiotická kultura, Glycoin natural, Přírodní vitamin E, Multifunkční mikrobiální činidlo, Inulin + Fruktóza, Vitamín B3