Dulcia Natural konjak houbička

-5%
Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Výrobce

Kód produktu
konjak

Náhradní produkt

Jemně odstraní všechny nečistoty a zanechá pokožku čistou a rozzářenou. Jemně masíruje pokožku, stimuluje krevní oběh a podporuje růst nových kožních buněk. Při mytí dochází k jemné masáži a hloubkovému čištění pleti. Vyrovnává pH pokožky a antibakteriální účinky. Více

Čisticí houba na pleť - přírodní

Jemně odstraní všechny nečistoty a zanechá pokožku čistou a rozzářenou. Jemně masíruje pokožku, stimuluje krevní oběh a podporuje růst nových kožních buněk. Při mytí dochází k jemné masáži a hloubkovému čištění pleti. Vyrovnává pH pokožky a antibakteriální účinky. Po vyschnutí se v houbičce neudržují žádné mikroorganismy a plísně. Vhodná pro všechny typy pleti, včetně velmi citlivé pokožky! Vhodná pro všechny věkové kategorie, včetně dětí!

Konjak houbička pomáhá při čištění a odličování pleti, jemně ji masíruje a napomáhá vyrovnávat pH pokožky. Nejlépe funguje s výživnou čistící emulzí. Stačí použít pár kapek emulze a jemně pleť vyčistit ... tak jak klasickým vatovým tamponem. S konjak houbičkou je čištění pleti efektivní, účinné a šetrné. Emulze se do navlhčené houbičky nevpíjí a proto s ní neplýtváme ... tak jako ani s vatovými tampony.

Jak houbičku používat?

  • houbičku před použitím namočte do teplé vody dokud nezměkne
  • stlačením odstraňte přebytečnou vodu
  • jemně masírujte obličej, krk a dekolt
  • můžete použít samostatně nebo použijte čistící emulzi nebo čisticí gel
  • po použití houbičku propláchněte proudem vody a necháte vysušit
  • houbičku můžete proprat ručně s mýdlem a 1x týdně sterilizovat na 1-2 minuty
  • při pravidelném používání má houbička životnost 6 až 8 týdnů
  • Konjak houbička je 100% přírodní a je 100% biologicky rozložitelná!

Náš tip:

Nejlépe funguje s výživnou čistící emulzí. Stačí použít pár kapek emulze a jemně pleť vyčistit ... tak jak klasickým vatovým tamponem. S konjak houbičkou je čištění pleti efektivní, účinné a šetrné. Emulze se do navlhčené houbičky nevpíjí a proto s ní neplýtváme ... tak jako neplýtváme ani s vatovými tampony. Krásně poslouží při čištění a odličování pleti is našimi MÝDELKO. Po vyčištění pleti s konjak houbičkou ještě doporučujeme dočistit jedním klasickým vatovým tamponem. Hlavně pokud používáte silnější make up. Konjak je velmi jemná a nemá třecí schopnost tak vysokou jako má tampon.

Obsah balení: 1 ks