Dulcia Exclusive pleťové sérum 30 ml

-22%
2 body do věrnostního systému
Cena
665 Kč

Původní cena
700 Kč

Běžná cena
850 Kč

Ušetříte
22% (185 Kč)

Výrobce

Kód produktu
dulcia1

VYPRODÁNO Sledovat dostupnost

Přírodní kosmetika z Slovenské BIO produkce. Vysoce efektivní sérum pro zralou a unavenou pokožku. Navrátí její mladší a revitalizovaný vzhled. Na základě patentované probiotické technologie sérum viditelně snižuje znaky stárnutí. Více

Přírodní kosmetika - exkluzivní pleťové sérum Dulcia Exclusive z bio produkce proti vráskám

100% vyrobené na Slovensku, 76,9% složek z bio produkce

Vysoce efektivní sérum pro zralou a unavenou pokožku. Navrátí její mladší a revitalizovaný vzhled. Na základě patentované probiotické technologie sérum viditelně snižuje znaky stárnutí.

Peptidové pleťové sérum má jemnou a vláčnou konzistenci. Je vysoce koncentrované a je schopné proniknout hluboko do pokožky níž během svého průniku dodává aktivní složky.

Účinky

  • působí proti biologickému stárnutí pleti
  • odstraňuje vrásky

Typy

  • zralá pleť
  • všechny druhy pleti

Vlastnosti

  • proti vráskám
  • inenzívna péče
  • zpevňující
  • anti-age

Použití

  • Aplikujte ráno a / nebo večer na vyčištěnou pleť.

Popis

Sérum na základě patentované probiotické technologie skutečně snižuje viditelné známky stárnutí pleti a to reaktivací kožních buněk a podporuje produkci kolagenu, kyseliny hyaluronové a fibronektinu v kožních buňkách. Sérum působí na základní procesy stárnutí pleti, pomáhá pleti přizpůsobit se neustále měnícímu prostředí a pomáhá jí účinně se obnovovat. Sérum ovlivňuje rychlost a kvalitu epidermálního růstu čímž výrazně snižuje hloubku vrásek a zlepšuje strukturu pokožky, kontury obličeje jsou pevnější a přesnější.

V séru jsme promyšleně propojili až 10 aktivních látek abychom tak vytvořili komplexní systém obnovování pokožky v každé její vrstvě a její ochrany.

Obsahuje vzácnou růžovou vodu, kterou jsme tentokrát obohatili extraktem z třešňových květů. Hlavní nosič aktivních látek je mimořádně cenný a výjimečný kaktusovité olej. Kaktusovité olej je nejluxusnější rostlinný olej bohatý na množství antioxidantů a vitamínů, které pomáhají chránit pokožku před volnými radikály, poskytuje výjimečnou hydrataci pokožky a regeneraci buněk. Tento olej je lehký s nízkou molekulární hmotností a má tak schopnost proniknout do kůže výrazně lehčí než jiné oleje. Spolu s květinovými extrakty, účinnými látkami a vitamíny zajišťuje, že sérum působí skutečně účinně proti vráskám, působí jako kondicionér na pokožku a má výrazné ochranné vlastnosti.

Sérum působí nejen proti biologickému stárnutí pleti, ale také proti stárnutí pleti způsobeného vnějším prostředím jako jsou volné radikály, UV stárnutí pokožky, počítačové záření a umělé osvětlení.
Vaši pokožku zahalí jemnou, omamnou vůní a budete vypadat svěže, mladší a zářivější.

Země původu: Slovenská republika