Novinka 2021: Exkluzivní žehlička na vrásky s 2 hlavicemi

BeautyBiowave žehličky proti vráskami s rollerem

Právě jste objevili Novinku 2021 .. Je to jedinečná žehlička na vrásky, která spojuje vše, co vaše pleť potřebuje! Už to není mýtus, a nemusíte si kupovat mikroprúdovú a galvanickou žehličku zvlášť! Tyto dvě krásky v sobě spojují toho mnohem více.

V jedné jediné žehličce dostanete galvanický proud (kladný i záporný) na 1 hlavici a mikroproudy na 2 hlavici!

Kromě toho obě žehličky disponují režimem čištění a výživy. Obě žehličky na pleť mají ultrazvuk. Ale jen jedna z nich má radiofrekvenční vlny.

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi galvanickou a mikroprúdovou, tak tyto dvě žehličky na vrásky Vám nabízejí 2v1. Můžete je dokonce kombinovat. Pokožku si v režimu čištění důkladně vyčistíte. V režimu výživy zapracujete kyselinu hyaluronovou. A na závěr si dopřejete mikroprúdovú masáž.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.