Novinka 2021: Exkluzivní žehlička na vrásky BeautyBiowave - Roller hlavice

Novinka 2021: Exkluzivní žehlička na vrásky s 2 hlavicemi

BeautyBiowave žehličky proti vráskami s rollerem

Právě jste objevili Novinku 2021 .. Je to jedinečná žehlička na vrásky, která spojuje vše, co vaše pleť potřebuje! Už to není mýtus, a nemusíte si kupovat mikroprúdovú a galvanickou žehličku zvlášť! Tyto dvě krásky v sobě spojují toho mnohem více.

V jedné jediné žehličce dostanete galvanický proud (kladný i záporný) na 1 hlavici a mikroproudy na 2 hlavici!

Kromě toho obě žehličky disponují režimem čištění a výživy. Obě žehličky na pleť mají ultrazvuk. Ale jen jedna z nich má radiofrekvenční vlny.

Pokud se nemůžete rozhodnout mezi galvanickou a mikroprúdovou, tak tyto dvě žehličky na vrásky Vám nabízejí 2v1. Můžete je dokonce kombinovat. Pokožku si v režimu čištění důkladně vyčistíte. V režimu výživy zapracujete kyselinu hyaluronovou. A na závěr si dopřejete mikroprúdovú masáž.

Otázky a odpovědi (Q & A)

Otázky a odpovědi (Q & A)

Brožura otázky a odpovědi

Při koupi žehličky na pleť od nás dostáváte brožuru otázky a odpovědi, ve které najdete množství informací, abyste žehičku používali správně.

Protože se od Vás objevují stále nové a nové otázky, tak nezodpovězené otázky budeme přidávat v této části.


Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.