Wellmaxx Collagen - kosmetika pro obnovu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové

Kombinace MatriGenics je patentovaná technologie, která zvyšuje tvorbu kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu. Zatím v nabídce dva nové produkty: 24 hodinový fluid a tělové mléko.

Přejete si krásnou a napnutou pleť bez vrásek? Pak byste měli vědět, jaké účinky Wellmaxx Collagen na podporu krásy nabízí. Objevte kolagen a dosáhněte hladkou pokožku zvýšením produkce kolagenu v pleti.

Kolagen

Kolagen je nezbytný, endogenní protein, pro mnohé procesy v těle. Tento rozhodující protein má stabilizační a zpevňující účinek - je nejvíce viditelný v pokožce. Naše pojivovou tkáň sestává z cca. 60% kolagenu!

Elasticita pokožky je výsledkem sofistikované interakce: Spolu s elastinem stabilní bílkovinný kolagen krásy se podílí na zpevňování vláknité sítě v naší pokožce. Vestavěný v látce, která mimo jiné obsahuje kyselinu hyaluronovou vázající vlhkost, výsledkem je efektivní symbióza, která přispívá k udržování objemu a pružnost pokožky.

Přirozený proces stárnutí vede k poklesu kolagenu a elastinu. Obnovte jeho produkci vhodně zvolenou kosmetikou na bázi MatriGenics.

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.