Ošetřování pleti profesionální jako v kosmetickém salonu

Ošetření pleti sestává ze 7 kroků. V každém kroku se na oblast obličeje, krku a dekoltu aplikuje jeden přípravek.

Sofistikovaný koncept v péči o pleť

Vyberte si hyaluronovou sérii Wellmaxx Hyaluron, kaviárovou sérii Devee Caviar nebo Wellmaxx Skineffect, která je určena pro citlivou pleť, vystouplé žilky, rosaceu, zarudlú pleť, pigmentové skvrny a dokonce je vhodná i pro mikro-ihličkovanie!

  • Wellmaxx Hyaluron kosmetická série (i kabinetní balení)
  • Devee Caviar kosmetická série (i kabinetní balení)
  • Wellmaxx Skineffect kosmetická série (i kabinetní balení)

Přístroje do kosmetických salónů

Ultrazvukový-galvanický kosmetický přístroj Liftmee je vhodný i do kosmetických salónů. V nabídce naleznete i micro-needling pero s náhradními jehlami, které používají kosmetické salony v Německu s kosmetikou Wellmaxx a Devee.

Prosím berte na vědomí, že nejsme kosmetický salón, ale autorizovaný prodejce a distributor kosmetiky a přístrojů značek Devee, Wellmaxx a Liftmee pro slovenský a český trh, proto neposkytujeme školení. Kosmetické série máme v nabídce od roku 2009. Výrobce v Německu jejich neustále vylepšuje dle požadavků trhu a novinek v kosmetickém průmyslu. Sortiment dokonale známe a rádi a ochotně vám poradíme. :)

Exkluzivita pro Devee a Wellmaxx

Tím, že jsme exkluzivní partner pro Devee a Wellmaxx disponujeme sklady, odkud kosmetiku expedujeme.

99% zboží skladem

Zboží na skladě je pro nás samozřejmostí. Dbáme na to, aby zboží odešel ze skladu ještě v den objednávky, aby se k zákazníkovi dostal čím nejdříve.

Jak dlouho trvá dodání?

Dodání záleží na tom, jaké zboží jste si zvolili. V ideálním případě trvá dodání objednávky 2 až 5 pracovní dny.  Pokud vám přišel e-mail o odeslání zboží a nebude vám doručen do 3-4 dnů, prosím napište nám e-mail a prověříme stav vaší objednávky.