Mikroproudová žehlička - Galvanická funkce

MIKROPROUDOVÁ ŽEHLIČKA a 5 účinků, o kterých jste nevěděli

1. Redukuje jemné linky a vrásky

Mikroproudy zvyšuje produkci ATP v pokožce, což stimuluje syntézu kolagenu a elastinu. Ošetření obličeje mikroproudovou žehličkou pomáhá zpomalit odbourávání kolagenu a doplnit ztrátu přirozeného kolagenu ve vaší pokožce.

Výzkum prokázal vysokou efektivnost mikroproudovej technologie. Mikroproudová žehlička zvyšuje produkci elastinu v pokožce o celých 45% a tloušťku kolagenu o 10%.

2. Procvičuje obličejové svaly pro zlepšení kontury obličeje

Obličejové svaly jsou jediné svaly v těle, které jsou připevněny přímo k pokožce. Jak stárneme, tyto svaly slábnou, což vede k ochabnutí pokožky. ATP je nejen nezbytný pro syntézu kolagenu a elastinu, ale je také primárním zdrojem energie pro pohyby svalů. Představte si to jako formu "posilovny tváře", díky které získáte pevnější svaly obličeje. Po ošetření si tak budete moci vychutnat vylepšené kontury obličeje, jako například snížení ochabnutí pokožky a výraznější linii čelistí.

3. Zvyšuje cirkulaci krve v obličeji a zároveň zmírňuje otoky obličeje

Kromě zvýšení produkce kolagenu a svalového tonu, mikroproudové žehličky na obličej také zvyšují krevní oběh. Na buněčné úrovni to zlepšuje přísun živin a kyslíku, což vede k zářivější a zdravější pleti. Kromě toho elektrický proud prochází přes pokožku a sahá hluboko do svalů, přičemž vedle toho zasahuje lymfatické uzliny. Účinnost mikroproudů obličeje při zlepšování lymfatické drenáže, což pomáhá snižovat otoky obličeje.

4. Poskytuje okamžité výsledky s kumulativním účinkem

Výsledky jsou zjevné ihned po prvním ošetření. Svaly budou pevnější s každým použitím mikroproudovej žehličky. Zlepšení jsou výraznější a déle trvají při pravidelném používání.

5. Je to relativně bezbolestné

Na rozdíl od jiných forem estetických procedur proti stárnutí, napr. výplně, jsou mikroproudové žehličky neinvazivní a nechirurgické. Mikroproudy má nízkou intenzitu a projevuje se jako mravenčení a bezbolestný pocit na pokožce. Toto ošetření obličeje pociťují mnozí jako příjemné, na citlivějších oblastech např. v okolí očí můžete pociťovat silnější kompresi a dekompresi svalů obličeje.

MIKROPRÚDOVÉ žehličky a jejich cena

Levnější variace mikroprúdových žehliček (žehličky do 90 Eur) pociťujete jako elektrickou mikro-jehlu, jakoby vám jehličky běhali po pokožce. Na citlivějších místech např. v okolí očí můžete pociťovat kontrakci svalu. Elektrické micro-needling stimuluje syntézu kolagenu.

Dražší variace mikroprúdových žehliček (žehličky nad 100 Eur) stimulují kontrakce svalů výraznější. Elektrický impuls je dost silný na to, aby docházelo ke aktivování pohybu - kontrakce a uvolnění - proud prochází přes pokožku až ke svalové vrstvě. Elektrické micro-needling stimuluje syntézu kolagenu a zároveň zpevňuje svaly na obličeji.

U mikroprúdových žehliček s rollerem po použití mikroproudy cítíte výrazné napnutí svalové části obličeje. Nejúčinnější nástroj v boji proti vráskám.

Otázky a odpovědi (Q & A)

Otázky a odpovědi (Q & A)

Brožura otázky a odpovědi

Při koupi žehličky na pleť od nás dostáváte brožuru otázky a odpovědi, ve které najdete množství informací, abyste žehičku používali správně.

Protože se od Vás objevují stále nové a nové otázky, tak nezodpovězené otázky budeme přidávat v této části.


Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.