Masážní přístroje na obličej - Masážní funkce

Masážní přístroje na obličej

Mikrovibracemi žehličky - mikrovibracemi zlepšují lokální prokrvení, zlepší se okysličení pleti, ale i detoxikační mechanismy. Vibrace otevírá póry, stimuluje molekuly vody uvnitř buněk a vyplavuje nečistoty jako olej, špína a odumřelá pokožka. Tento proces také vytváří teplo hluboko ve vašich buňkách, což vede ke zvýšené produkci kolagenu, sníženému výskytu vrásek a pružnější pokožce. Mikromasáž je také způsob jak stimulovat tvorbu kolagenu. Výsledkem je snížení otoku, jasnější tón a celkový vzhled pokožky.

Mikrovibracemi žehličky mohou nabízet vibrace, které jsou:

  • sonické - sonické vibrace např ultrazvukovými špachtlí (vibrace jsou velmi rychlé) s frekvecniou od 20 to 20,000 Hz
  • ultrazvukové - frekvence nad 20,000 Hz
Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.


Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pro ještě lepší účinky! Tato kosmetická série obsahuje 5 různých druhů kyseliny hyaluronové, což jí umožňuje proniknout do vrstev, které dosud byly nedosažitelné kosmetickými výrobky, tak může přinést jejich pozitivní účinek až v 5 různých hloubkách pokožky - enormní zlepšení, které nabízí potenciál nejlepších výsledků. Máte se nač těšit!


Otázky a odpovědi (Q & A)

Otázky a odpovědi (Q & A)

Brožura otázky a odpovědi

Při koupi žehličky na pleť od nás dostáváte brožuru otázky a odpovědi, ve které najdete množství informací, abyste žehičku používali správně.

Protože se od Vás objevují stále nové a nové otázky, tak nezodpovězené otázky budeme přidávat v této části.