Liftmee kosmetické přístroje a čistící kartáčky - Výživa pleti

Litfmee jedinečné žehličky na pleť pro použití v pohodlí domova

- výrobce luxusní kosmetiky Devee a Wellmaxx přináší kosmetické přístroje pro komplexní péči o pleť v pohodlí domova

  • kosmetické přístroje a žehličky na pleť Liftmee
  • čistící kartáčky na hloubkové čištění pleti Liftmee

Novinky 2021

Přinášíme Vám kompletní produktovou řadu pro plnohodnotnou péči o pleť. Pokožku si snadno vyčistíte čistícími kartáčky Liftmee (štětinkové, silikonové) nebo použijete vakuový čistič pórů (Liftmee Optimizer). Pro okolí očí máme v nabídce liftingový přístroj (Liftmee Ionic). Ultrazvukový přístroj Liftmee je určený pro čištění a výživu pleti pro ty nejnáročnější klienty.

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.


Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pro ještě lepší účinky! Tato kosmetická série obsahuje 5 různých druhů kyseliny hyaluronové, což jí umožňuje proniknout do vrstev, které dosud byly nedosažitelné kosmetickými výrobky, tak může přinést jejich pozitivní účinek až v 5 různých hloubkách pokožky - enormní zlepšení, které nabízí potenciál nejlepších výsledků. Máte se nač těšit!


Otázky a odpovědi (Q & A)

Otázky a odpovědi (Q & A)

Brožura otázky a odpovědi

Při koupi žehličky na pleť od nás dostáváte brožuru otázky a odpovědi, ve které najdete množství informací, abyste žehičku používali správně.

Protože se od Vás objevují stále nové a nové otázky, tak nezodpovězené otázky budeme přidávat v této části.