Kosmetické ultrazvukové špachtle - Ultrazvuková funkce

Kosmetické ultrazvukové špachtle

  • čištění pleti a peeling (peeling) pleti
  • penetrace účinných látek (výživa)

Kdy používat ultrazvukovou špachtli a jak?

Nejlépe po sprše nebo vaně, když jsou póry otevřené a pokožka je změkčená. Na čistou a zdravou pokožku naneste čistící emulzi, čistící pěnu nebo čisticí gel. Je možné použít i čistící tonikum. K čištění pokožky zapněte špachtli v režimu čištění a jemně vyčistěte pokožku bez vyvíjení nadměrného tlaku. Vyhněte se oblasti se znaménky. Po důkladném vyčištění pleti můžete pokožku zklidnit zklidňujícím tonikem. Potom ultrazvukovou špachtli přepněte do režimu výživy a použitím špachtle zapracujte hyaluronovou přípravek.

Z hygienických důvodů nesdílejte špachtli s druhými.

Otázky a odpovědi (Q & A)

Otázky a odpovědi (Q & A)

Brožura otázky a odpovědi

Při koupi žehličky na pleť od nás dostáváte brožuru otázky a odpovědi, ve které najdete množství informací, abyste žehičku používali správně.

Protože se od Vás objevují stále nové a nové otázky, tak nezodpovězené otázky budeme přidávat v této části.


Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.