Galvanické prístroje na pleť

Galvanické žehličky - stejnosměrný proud se používá k čištění pleti a na penetraci účinných látek hlouběji do pleti. Galvanický proud se používá na stimulaci kožních buněk, zjemnění pokožky, "vpichování" resp. penetrování účinných látek (kyseliny hyaluronové) hlouběji do vrstev pokožky, což umožní kyselině hyaluronové rozvinout svůj objem napříč tkáněmi čímž se zjemní vrásky a linky. Galvanický proud nezpůsobuje kontrakci svalů .

Dlouhodobé účinky: méně vrásek a zdravější pokožka

Co je to galvanický proud?

Galvanický proud je stejnosměrný proud, který proudí jedním směrem od jedné elektrody ke druhé. Při čištění pleti se nečistoty z pokožky extrahují (kladné ionty) a póry se otevřou.

Když se otevřou a vyčistí póry, na pokožku se nanese kyselina hyaluronová s malými molekulami. Je to látka tělu vlastní, takže mluvíme o výživě pokožce. Malé molekuly pronikají pokožkou a vstřebávají se do pokožky. Použitím galvanického proudu (záporné ionty) docílíme, že kyselina hyaluronová se dostane ještě hlouběji. Je jako houba - váže na sebe vodu a "nadzvedává" pleť.

Hyaluronová přípravek s malými molekulami jde nejhlouběji, Hyaluron přípravek s velkými molekulami zůstává v mělčích vrstvách. Proto jsou nejlepším přípravkem Hyaluron gely nebo séra se 4 druhy nebo Hyaluron gely a Hyaluron séra s 5 druhy kyseliny hyaluronové. Každý typ se dostene do jiné hloubky. Galvanický proud funguje jako tok, který je dopraví to tkání, ultrazvuk rozvibruje tkáně a galvanický proud (záporné ionty) přípravek poposúvajú napříč tkáněmi.

Kyselina hyaluronová patří bezpochyby k těm nejúčinnějším látkám v kosmetickém průmyslu.

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

  • přináší hloubkové čištění pleti
  • přináší lepší výživu pokožky použitím kvalitního přípravku
  • anti-aging účinky
  • zpomalení stárnutí pokožky

30 žen testovalo 4 výrobky Wellmaxx Hyaluron5

30 žen testovalo 4 výrobky Wellmaxx Hyaluron5

Přečtěte si zkušenosti 30 žen, které 4 týdny testovali výrobky Wellmaxx Hyaluron5 - fluid, krém, sérum a oční gel.

Dáno produkty používali 2x denně (ráno a večer). Chcete vědět, jak rychle na sobě zpozorovali první pozitivní změny?

Jejich zkušenosti zveřejnili na facebooku, Instagram nebo zanechali recenzi na naší stránce. Zde je sumář.


Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.


Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pro ještě lepší účinky! Tato kosmetická série obsahuje 5 různých druhů kyseliny hyaluronové, což jí umožňuje proniknout do vrstev, které dosud byly nedosažitelné kosmetickými výrobky, tak může přinést jejich pozitivní účinek až v 5 různých hloubkách pokožky - enormní zlepšení, které nabízí potenciál nejlepších výsledků. Máte se nač těšit!


Otázky a odpovědi (Q & A)

Otázky a odpovědi (Q & A)

Brožura otázky a odpovědi

Při koupi žehličky na pleť od nás dostáváte brožuru otázky a odpovědi, ve které najdete množství informací, abyste žehičku používali správně.

Protože se od Vás objevují stále nové a nové otázky, tak nezodpovězené otázky budeme přidávat v této části.