Galvanické přístroje na pleť - Čištění pleti

Galvanické prístroje na pleť

Galvanické žehličky - stejnosměrný proud se používá k čištění pleti a na penetraci účinných látek hlouběji do pleti. Galvanický proud se používá na stimulaci kožních buněk, zjemnění pokožky, "vpichování" resp. penetrování účinných látek (kyseliny hyaluronové) hlouběji do vrstev pokožky, což umožní kyselině hyaluronové rozvinout svůj objem napříč tkáněmi čímž se zjemní vrásky a linky. Galvanický proud nezpůsobuje kontrakci svalů .

Dlouhodobé účinky: méně vrásek a zdravější pokožka

Co je to galvanický proud?

Galvanický proud je stejnosměrný proud, který proudí jedním směrem od jedné elektrody ke druhé. Při čištění pleti se nečistoty z pokožky extrahují (kladné ionty) a póry se otevřou.

Když se otevřou a vyčistí póry, na pokožku se nanese kyselina hyaluronová s malými molekulami. Je to látka tělu vlastní, takže mluvíme o výživě pokožce. Malé molekuly pronikají pokožkou a vstřebávají se do pokožky. Použitím galvanického proudu (záporné ionty) docílíme, že kyselina hyaluronová se dostane ještě hlouběji. Je jako houba - váže na sebe vodu a "nadzvedává" pleť.

Hyaluronová přípravek s malými molekulami jde nejhlouběji, Hyaluron přípravek s velkými molekulami zůstává v mělčích vrstvách. Proto jsou nejlepším přípravkem Hyaluron gely nebo séra se 4 druhy nebo Hyaluron gely a Hyaluron séra s 5 druhy kyseliny hyaluronové. Každý typ se dostene do jiné hloubky. Galvanický proud funguje jako tok, který je dopraví to tkání, ultrazvuk rozvibruje tkáně a galvanický proud (záporné ionty) přípravek poposúvajú napříč tkáněmi.

Kyselina hyaluronová patří bezpochyby k těm nejúčinnějším látkám v kosmetickém průmyslu.

GALVANICKÁ ŽEHLIČKA

  • přináší hloubkové čištění pleti
  • přináší lepší výživu pokožky použitím kvalitního přípravku
  • anti-aging účinky
  • zpomalení stárnutí pokožky