Galvanická žehlička a 10 úžasných účinků, které jste o ní nevěděli

1. Rozzáří pokožku

Přibývajícími léty pokožka ztrácí svoji záři. Galvanická žehlička pomáhá vyčistit póry do hloubky, pokožka bude lépe okysličována a získá svůj ztracený jas.

2. Minimalizuje jemné linky a vrásky

Věk, sluneční paprsky, prašné prostředí to vše na pokožce zanechává stopy. Ani si nevšimnete, že se vám na tváři s přibývajícím věkem začnou objevovat jemné vrásky a vrásky. Galvanická žehlička obnovuje rovnováhu, redukuje jemné vrásky a linky a napíná pokožku. Je prospěšná i při prevenci předčasných projevů stárnutí.

3. Zlepšuje pružnost vaší pokožky

Když jste ve stresu, je to na vaší tváři viditelné. Ve spojení s nedostatkem náležité péče a dalšími vnějšími faktory má vaše pokožka tendenci ztratit pružnost a ochabnout. Galvanický proud, který prochází pokožkou pomáhá pokožku vzpružit a napnout. Zlepší se elasticita (pružnost) vaší pokožky.

4. Detoxikuje pokožku

Galvanický proud stimuluje lymfodrenáž pokožky. Zlepšuje se tak přirozená schopnost vaší pokožky očistit se od škodlivých toxinů. Póry se pročistí, toxiny se uvolní, díky čemuž vypadá vaše tvář jasnější a zdravější. Po kosmetickém ošetření je prospěšné zvýšit příjem tekutin.

5. Zvyšuje cirkulaci krve a hladiny kyslíku v pokožce

Galvanická žehlička stimuluje obnovu nových kožních buněk. Nové buňky nahradí ty starší mnohem rychleji. Stimuluje také tok cirkulaci krve na povrch pokožky, což zase zvyšuje přívod kyslíku do kožních buněk. Díky kyslíku se vaše pokožka cítí svěžejší a napnutá a podporuje zadržování vlhkosti, čímž se eliminuje se ztráta vlhkosti.

6. Pomáhá při prevenci akné

Galvanická žehlička pomáhá extrahovat veškeré nečistoty uvízlé v pórech pokožky a zanechává je čisté. Pomáhá to redukovat akné + prevence akné.

7. Zlepšuje komplex

Když je vaše pokožka důkladně vyčištěna, vypadá jasně a zářivě. Je to proto, že se z vaší pleti vylučují škodlivé toxiny. Galvanická žehlička pomáhá odstraňovat všechny nečistoty a tělo rychleji eliminuje toxiny. Je to komplexní mechanismus účinku.

8. Důkladně hydratuje vaši pokožku

Máte obavy z toho, že váš hydratační krém na obličej nefunguje správně? Faktem je, že produkt neproniká do hlubších vrstev vaší pokožky. Kromě toho vaše pokožka nemusí být schopna zadržovat vlhkost. Galvanická žehlička pomáhá vyřešit tento problém odstraněním odumřelých buněk pokožky a podporou regenerace buněk. To vaši pokožku oživí, učiní ji pružnější a zvýší její zadržování vlhkosti.

9. Lepší penetrace přípravků

Galvanický proud obsahuje negativní ionty a Hyaluron gel, který se nanáší na vaši pokožku obsahuje pozitivní ionty. Proud zatlačuje výrobky hlouběji do pokožky. Pokožka je hydratovaná iv hlubších vrstvách pokožky. Doporučujeme používat 3x, 4x, 5x kyselinu hyaluronovou ve výrobcích, neboť rozdílná velikost molekul proniká do různých hĺboch. Galvanická žehlička je vede hlouběji a účinněji.

10. Zklidňuje a hýčká vaši pokožku

Galvanická žehlička zmírňuje stárnutí a ztuhnutí obličejových tkání a svalů. Když jsou svaly a tkáně uvolněné, do buněk pokožky se přenáší více krve a kyslíku. Rovnováha pH pokožky se také obnoví.

Zní to slibně, ne? Ale předtím si ještě přečtěte kontraindikace.

Galvanická žehlička A KONTRAINDIKACE

✘kardiostimulátor ✘tehotenstvo ✘rakovina / nádory ✘horúčkovité stavy a záněty ✘bakteriálne infekce kůže ✘pooperačné jizvy během prvních 3 měsíců ✘poškodenia kůže ✘oblasti těla se závažnými poruchami krevního oběhu ✘nedostatočný krevní oběh ✘ischemická choroba srdeční ✘srdcová arytmie ✘cievne choroby končetin ✘poruchy koagulace (srážení krve)


30 žen testovalo 4 výrobky Wellmaxx Hyaluron5

30 žen testovalo 4 výrobky Wellmaxx Hyaluron5

Přečtěte si zkušenosti 30 žen, které 4 týdny testovali výrobky Wellmaxx Hyaluron5 - fluid, krém, sérum a oční gel.

Dáno produkty používali 2x denně (ráno a večer). Chcete vědět, jak rychle na sobě zpozorovali první pozitivní změny?

Jejich zkušenosti zveřejnili na facebooku, Instagram nebo zanechali recenzi na naší stránce. Zde je sumář.


Otázky a odpovědi (Q & A)

Otázky a odpovědi (Q & A)

Brožura otázky a odpovědi

Při koupi žehličky na pleť od nás dostáváte brožuru otázky a odpovědi, ve které najdete množství informací, abyste žehičku používali správně.

Protože se od Vás objevují stále nové a nové otázky, tak nezodpovězené otázky budeme přidávat v této části.


Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.