BeautyBiowave kosmetické přístroje, žehličky na pleť a čistící kartáčky - Galvanická funkce

BeautyBiowave kosmetické přístroje, žehličky na pleť a čistící kartáčky

Účinné kosmetické přístroje, které dokáže s pletí divy. Používají se k čištění pleti, zlepšení výživy pleti, stimulaci syntézy kolagenu, tělu vlastní kyseliny hyaluronové, pro zlepšení elasticity pokožky a pro zlepšení celkového zdraví.

Je to tak jednoduché. Nikam nemusíte chodit a v pohodlí domova můžete pokožce dopřát relaxační zážitek.

Široký výběr kosmetických přístrojů + různé funkce -  značky BeautyBiowave

  • ultrazvukové žehličky
  • galvanické žehličky / žehličky s stejnosměrným proudem / kladné a záporné ionty
  • mikrovibracemi žehličky / masážní žehličky
  • radiofrekvenční žehličky
  • HIFU žehličky s cíleným ultrazvukem
  • mikroprúdove žehličky
  • fotonové žehličky

Znáte recept na krásnou pleť i ve vyšším věku? My ano! Stačí si vybrat ..

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Vitamíny pro krásnou a zdravou pleť

Při péči o pokožku by se nemělo zapomínat na konzumaci pestré stravy, která by měla obsahovat potraviny bohaté na kolagen, kyselinu hyaluronovou, křemík a siroké spektrum vitamínů a minerálů. Mnohokrát naše strava při optimánom kalorickém přijme neobsahuje všechno to, co naše pokožka potřebuje. Swedish Nutra vyvinula produktovou sérii doplňků výživy ve formě chutných ovocných sirupů, díky kterým získáte tolik aktivních látek, kolik pokožka potřebuje v denní dávce.


Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

Bestseller: Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron vylepšila složení o 5 druhů kyseliny hyaluronové, vylepšila design a rozšířila sortiment!

WELLMAXX hyaluron5 – Nejprodávanější kosmetická série Wellmaxx Hyaluron inovovaná a vylepšená pro ještě lepší účinky! Tato kosmetická série obsahuje 5 různých druhů kyseliny hyaluronové, což jí umožňuje proniknout do vrstev, které dosud byly nedosažitelné kosmetickými výrobky, tak může přinést jejich pozitivní účinek až v 5 různých hloubkách pokožky - enormní zlepšení, které nabízí potenciál nejlepších výsledků. Máte se nač těšit!


Otázky a odpovědi (Q & A)

Otázky a odpovědi (Q & A)

Brožura otázky a odpovědi

Při koupi žehličky na pleť od nás dostáváte brožuru otázky a odpovědi, ve které najdete množství informací, abyste žehičku používali správně.

Protože se od Vás objevují stále nové a nové otázky, tak nezodpovězené otázky budeme přidávat v této části.