Hyaluronové pleťové krémy - Účinná látka v kosmetice - Vitamin E

Anti-aging pleťové krémy

Účinný krém proti vráskám

Aby byl váš "krém proti vráskám" na vrásky opravdu účinný musí obsahovat látky, které na vrásky opravdu pomáhají. Nabízíme Vám seznam toho nejlepšího. Krém proti vráskám je vhodné si vybírat i podle věku. Aby krém na vrásky opravdu účinkoval je nutná vytrvalost a pravidelná aplikace.

V boji s vráskami je třeba zrychlit tempo regenerace buněk, protože toto tempo obnovy buněk se přibývajícím věkem a vlivem mnoha faktorů snižuje a podpořit tvorbu stavebních prvků kůže - kolagenu. Kolagenová vlákna se starají o stabilitu kůže a elastenová vlákna o pružnost kůže. S přibývajícím věkem je třeba je podpořit používáním kvalitní kosmetiky s kvalitním výběrem účinných látek ve správných koncentracích.

Účinný krém proti vráskám by měl obsahovat účinné látky proti vráskám:

Peptidy - Collagen Booster

Peptidy jsou látky, které stimulují tvorbu růstového faktoru, kolagenu, kyseliny hyaluronové a elastinu. Účinný krém proti vráskám s obsahem peptidů by měl obsahovat některý z těchto peptidů: Matryx 3000, Vinci 02, Syn-Coll tripeptid, Regu-Age.

Kyselina hyaluronová

Kyselina hyaluronová je velmi účinná proti vráskám. A ne jen injekčně. Kvalitní a účinný krém s kyselinou hyaluronovou musí obsahovat kombinaci nízkomolekulární a vysokomolekulární kyseliny hyaluronové, aby pronikla do pokožky co nejhlouběji a tam se rozvine navázáním vody, vypne pleť a vyrovná vrásky. Pro hlubší vrásky je vhodné zvolit krém s obsahem kyseliny hyaluronové v kombinaci s peptidy nebo s retinolem.

Matrigenics - Collagen Booster

Matrigenetics 14g má vysoký obsah wakamického esteru a reaktivuje spící geny na restrukturalizaci extracelulární matrice.
Matrigenics 14G restrukturalizuje extracelulární matrici pro celkové omlazení pleti. Zataženo čáry a nasální brázdy se korigují za 2 týdny, zatímco vráskový rýhy jsou vyplněny a hustší.

Celldetox

Celldetox je účinná látka, která stimuluje proces autofágie - pomáhá stimulovat detoxikační procesy a pročišťovat a normalizovat kožní buňky. Detoxikací pleti se normalizují buněčné aktivity, zvyšuje se životní cyklus buněk a oddaluje se stárnutí pleti.

Antioxidanty:

Vitamín E

Vitamin E je silný antioxidant, který ochraňuje pokožku před volnými radikály a stárnutím. Má ochranný účinek.

Zelený čaj

Další antioxidant - zelený čaj. Komplex čajů nebo extrakt zeleného čaje je účinný na aknózní nebo zanícenou pleť. Je to silný antioxidant, proto se přidává do krémů proti vráskám. Nejlepší jsou pleťové koncentráty zeleného čaje nebo různých čajů ve formě ampulí. Obsahují silnou koncentraci z extraktu čajů bez zbytečných dalších přídavných látek, které se dávají do krémů. Proto působí okamžitě.

Ibišku

Peptidový extrakt z ibišku funguje jako přírodní Botox. Přírodní cestou bez vedlejších účinků se pleť viditelně vypne. Přírodní botox napnutím pleti minimalizuje kontrakce jemných svalů a dochází k odstraňování mimických vrásek.

Arganový olej

Arganový olej obsahuje řadu významných látek. Jeho samotné složení jej činí jedinečným prostředkem proti vráskám. V organické kvalitě poskytuje přírodní látky, které pleť potřebuje. V kombinaci s jinými oleji a účinnými látkami je na vrásky nesmírně účinný.