TOP Exkluzivní žehlička na vrásky s rollerem, která přináší reálné výsledky

Exkluzivní galvanická žehlička na vrásky

Krásný design, jednoduché ovládání jedním tlačítkem, 2 hlavice a 3 programy!

Co všechno umí?

V prvním programu čištění pleti se spustí radiofrekvence a galvanický proud. Na kosmetický tampónek nanesete čistící tonikum, který přiložíte ke galvanické hlavici přístroje a použijete kovovou úchytku na jeho zastabilizovanie. Zapnete program čištění pleti a krouživými pohyby masírujete pokožku.

Galvanický proud proudí jedním směrem a extrahuje nečistoty z hloubky pórů. To znamená, že žehličku, kterou držíte v ruce a která se hlavicí dotýká pokožky prochází proud následovně: proudí od přístroje přes ruku do těla a vnitřní pokožkou obličeje až k vnější vrstvě a končí v hlavici žehličky a na tampónku. Je to obvod galvanického proudu, proud proudí od jedné elektrody ke druhé a v programu čištění extrahuje nečistoty.

Radiofrekvenční vlna nahřívá tkáně a stimuluje buňky k tvorbě kolagenu.

V druhém programu výživy pleti se spustí radiofrekvence a galvanický proud. Na galvanickou hlavici přístroje a na obličej nanesete přípravek, který se zapracuje hlouběji do pokožky - koncentrát kyseliny hyaluronové např. Hyaluron gel, Hyaluron sérum, Hyaluron koncentrát v ampulkách.

Galvanický proud proudí opačným směrem směrem od hlavice dovnitř do pokožky. To znamená, že žehličku, kterou držíte v ruce a která se hlavicí dotýká pokožky prochází proud následovně: proudí od přístroje přímo do pokožky, přes tělo, do ruky a končí v hlavici žehličky. Je to obvod galvanického proudu, proud proudí od jedné elektrody ke druhé a v programu výživy vnáší přípravky do hlubší vrstvy pokožky.

Radiofrekvenční vlna nahřívá tkáně a stimuluje buňky k tvorbě kolagenu.

Ve třetím programu facelifting se spustí mikroproudy na opačné hlavici - použijete roller, který má tvar diamantů. Je to precizně opracovaný zdravotně nezávadný kov, který byl vysekávání použitím diamantů. Mikroproudy je obousměrný, nikoli jednosměrný a narozdíl od galvanického proudu jeho silou stimuluje pokožku až k svalové částí obličeje. Je to jako byste cvičili obličejovou jógu. Na pokožku naneste vodivý gel v tloušťce 2-3mm. Zapněte mikroproudy a přejíždějte rollerem po pokožce. Ze zkušeností zákazníků doporučujeme u hlubších vrásek zapnout 2-3 cykly. Po takové aplikaci budou jemné svaly obličeje pevnější. Pokožka ochabuje s přibývajícím věkem, nebo po rapidní ztrátě váhy. Nejlepším prostředkem na zpevnění ochablé pokožky na které jsou výraznější viditelné vrásky je ji zpevní takovým "cvičením". Je to účinný způsob pro dosažení vypnutí pleti v pohodlí domova.

žehlička na vrásky s reálnymi výsledkamiŽehlička s reálnými výsledky

Tato Exclusive exkluzivní žehlička na vrásky přináší výsledky, které zaznamenáte již po prvních použitích. Za předpokladu, že ji budete používat s kvalitní kosmetikou a správným způsobem.

Není to jen o mikroproudy

Mnohé jiné žehličky mají mikroproudy. Jaký je mezi nimi rozdíl? Je to právě roller, který se roll všemi směry po pokožce a mikroproudy je cílený právě na konkrétní místo. U jiných žehliček s rovnou plochou hlavice je to cílení méně přesné.

Jakým chybám se vyvarovat

1. Čištění pleti

Při nedôkladnom čištění pleti jsou póry ucpané. Póry jsou vstupní branou do hlubších vrstev pokožky. Jak se má koncentrát kyseliny hyaluronové dostat do hlubších vrstev, když jsou póry uzavřeny?

Rada: Když máte make-up odličte pokožku odličovací mléko. Umyjte pokožku čistící emulzi. Na kosmetický tampónek naneste čistící tonikum a použijte žehličku.

2. Nesprávný kosmetický přípravek pro výživu pleti

V režimu výživy pleti jsou póry otevřené, aby se koncentrát s kyselinou hyaluronovou pěkně vstřebal do pokožky. Když použijete přípravek, který má velké molekuly, tak zůstává na povrchu a ucpává póry. Používejte pouze Hyaluron gel, Hyaluron sérum, Hyaluron koncentrát v ampulkách. Ty mají malé molekuly. V žiandom případě nepoužívejte krémy, fluidy, olejové přípravky v tomto programu. Když se přípravek vstřebá a pokožka je suchá, zvlhčujte vodou nebo použijte vodivý gel.

Kyselina hyaluronová je látka tělu vlastní a je třeba ji pokožce dodávat na pravidelné bázi pro lepší hydrataci, ale zároveň tím stimulujete i tvorbu vlastní kyseliny hyaluronové.

3. Nemáte vodivý gel

Mikroprúdová funkce si prostě žádá vodivý gel. Naneste na na obličej v dostatečné tloušťce, klidně i 2-3mm. Vodivý gel umožní přechod do pokožky. Vyzkoušejte mikroproudy na suché pokožky - skoro nic necítíte. Při použití vodivého gelu cítíte pravý pocit mikroproudy - pokožka vám pracuje. Pro někoho to je příjemné ošetření, pro někoho méně. Je to však účinné ošetření, které přináší výsledky relativně rychle.

Po ošetření vodivý gel tampónkem odstraňte.

4. Nepoužíváte hydratační krém?

Toto je velká chyba. Po vstřebání kyseliny hyaluronové v režimu výživy je třeba na pokožku nanést hydratační krém, který pokožku chrání zvenčí, ale zároveň je zdrojem lipidů a hydratačních látek, které kyselina hyaluronová potřebuje, aby mohla násobit svůj objem a vypínat pleť. Nato využívá vodu z okolních tkání, ale i přes póry pokožky z ovzduší táhne vlhkost (pokud není vzduch suchý), nebo z vnější vrstvy pokožky, čímž by vrchní vrstvu pokožky vysušoval. Proto je nutná i tato vnější hydratace pokožky vždy po použití Hyauron koncentrátu.

žehlička na vrásky no timeLEVNĚJŠÍ A ÚČINNÁ ALTERNATIVA

Vynikající žehličkou na pleť je i NO TIME, která má 1 hlavici, přičemž touto jednou hlavicí ošetříte pleť v programu čištění CLEAN, v programu výživy a v programu face-lifting. Mikroproudy v programu výživy se střídá s radiofrekvencí, to znamená, že když zapnete program face-lifting, tak na pár sekund běží mikroproudy, na pár sekund radiofrekvence, potom opět mikroproudy a takto se to střídá až se žehlička nevypne. Nemá roller, takže celé ošetření běží na 1 hlavici, což je jeho nevýhodou, neboť roller poskytuje příjemnou masáž a přesnější cílení mikroproudy, což je výhodou právě žehličky Exclusive. Ale na druhé straně tato žehlička má o 2 programy více. Po prvních 3 programech můžete použít program červeného světla, které stimuluje tvorbu kyseliny hyaluronové a kolagenu a na závěr program modrého světla s chlazením, které zklidní pokožku po ošetření.

Obě žehličky jsou vyrobeny z kvalitního kovu, který je přátelštější k pokožce.