Nová kosmetická řada proti vráskám se stabilizovaným vitamínem C - Wellmaxx Skineffect + vitamín C

Představujeme Vám naši novinku v roce 2022.

Dokonale jemně textura, kterou si vaše pokožka zamiluje a vaše smysly pohladí nádherná vůně, to vše je ukryto v nové produktové řadě proti vráskám. Předčasné stárnutí pokožky zastaví důmyslné sladění vitamínů, omlazujících a hydratačních komplexů a vzácných olejů v jejich složení.

Pleťový fluid LIGHT je vhodný pro dámy nad 30 let s normální, mastnější a smíšenou pokožkou.

Pleťový fluid RICH je vhodný pro dámy nad 30 let se suchou pokožkou.

Pleťový oční krém je vhodný pro všechny typy pleti.

Wellmaxx Skineffect + vitamín C

Kosmetická řada je vhodná pro dámy nad 30 let, které trápí jemné a výraznější vrásky. Výrobky obsahují významné vitamíny, cenné oleje a omlazující komplexy, které zpomalují předčasnou tvorbu vrásek, pomáhají redukovat stávající vrásky a přinášejí významný anti-aging efekt – silná formule proti volným radikálům.

Přibývající roky

Regenerační funkce pokožky se časem zeslabují. Tento úbytek vede k pomalejší obnově kožních buněk, snížení kolagenu, tloušťce kůže, hustoty a elasticity pokožky, horšímu zásobování živinami a prokrvení pokožky. Viditelnými následky jsou projevy rychlejšího stárnutí pokožky – vrásky, jemné linky, ztráta pevnosti a tenčí pokožka.

Stabilizovaný vitamín C + jiné vitamíny

Vitamin C je ideální pro prevenci fotostárnutí, jakož i mimických linek a vrásek. Při použití v našich vysoce kvalitních přípravcích zajišťuje tato složka aktivační vlastnosti přírodních enzymů pro dosažení mladší vypadající pokožky, která vás překvapí zdravou a mladistvou září.

Stabilizovaný vitamín C, vitamín E a vitamín A – receptura postavená na silném antioxidačním komplexu ve spojení s tripeptidy Juvenessence® zpevňuje a rozjasňuje vzhled pokožky, minimalizuje viditelné známky fotostárnutí a ochraňuje pokožku před znečištěním a jinými stresovými faktory životního prostředí.

Omlazující formule Juvenessence®

Tento tripeptid z hnědých řas tlumí protein, který způsobuje rychlejší stárnutí pokožky. Oddálením předčasného stárnutí pleti se remodelují ochablé kontury. Praktický efekt se projevuje ve zlepšené soudržnosti buněk, optimalizované struktuře pokožky a hladkém reliéfu pokožky. Elasticita a tonus se zvyšují díky novým kolagenovým a elastinovým vláknům.

Vzácné oleje

Pro zajištění dokonalé hydratace výrobce použil vzácné oleje, které se od nepaměti používají pro jejich účinky v kosmetických výrobcích.

  • bambucké máslo
  • jojobový olej
  • avokádový olej
  • olej z brokolicových semínek
  • olej z makadámových ořechů
  • olej z pšeničných klíčků
  • olivový olej

Hydratační komplexy

Mnohé produkty Wellmaxx jsou obohaceny o hydratační systém Aquaxyl. AQUAXYL™ optimalizuje tok vody v pokožce. Jeho mechanismus účinku identifikovaný kosmetogenomikou řídí cirkulaci vody a zásoby. Aquaxyl™ posiluje kožní bariéru, podporuje zdravou diferenciaci epidermis a doplňuje vnitřní rezervoáry vody (kyselina hyaluronová, ceramidy a aquaporinové boostery).